Benim için esas olan Ermeneğin ve Ermenekli'nin menfaatidir

Ak parti Ermenek İlçe başkanı Mevlüt Sarıtaş'a Ermenek Belediye Başkanı Atila Zorlu sosyal medya hesabından cevap verdi. Başkan Zorlu '' Benim için esas olan Ermeneğin ve Ermenekli'nin menfaatidir'' dedi.

Benim için esas olan Ermeneğin ve Ermenekli'nin menfaatidir
Editör: Karaman Olay
08 Temmuz 2020 - 12:05
Reklam

Sevgili hemşehrilerim ,

Belediye başkanlığı görevini devraldığım gün Sayın Bakanımız Lütfi Elvan'ın resminin kaldırıldığını farkettim. Hemen Rahmetli Fikret Ünlü ve Ahmet Keleşoğlu büyüklerimizinde resimlerinin olduğu bir pano ya resmini astırdım.Bunu da yaparken amacım kimseye şirinlik yapmak değil VEFA mızın gereği olarak düşündüm. Ben MİLLET İTTİFAKI adayı olarak seçilmiş İYİ PARTİ li bir belediye başkanıyım.Seçim kampanyamız boyunca ve halen parti rozeti takmadım ve şuana kadar hizmet ederken partili ayrımı hiç yapmadım.Yaptigimi iddia edene hodri meydan diyebilirim.


Benim için esas olan Ermeneğin ve Ermenekli'nin menfaatidir. Ermeneğin menfaati olan herkonuda tereddütsüz herkesle işbirliği yapariz.Hatta bu yüzden Ocak 2020 ERSEV isimli bir dernek oluşturarak Ermenegimizi PARTİLER ÜSTÜ bir akıl ile yönetmenin yolunu açtık.

Rahmetli Fikret Ünlü bakanlığı döneminde Ermenege yaptığı hizmetleri MHP li belediye başkanı döneminde hiç parti ayrımı yapmaksızın gerçekleştirdi. Şimdi de sayın bakanımız Lütfi Elvan memleketine tabiki çok katkısı olmustur , olacaktır da.Bu insanlarin siyasi polemiklerin dışında tutulması gerektiğini düşünüyorum.
Mevlüt Sarıtaş'in basın aciklamasini ciddiye almıyorum çünkü ben 15 ay boyunca ne sayın Lütfi Elvan hakkında ne de eski belediye başkanı aleyhinde bir kelime etmediğim gibi her Zaman" çivi cakandan Allah razı olsun " dedim....

Ben ekip arkadaşlarım ve secmenlerimin desteği ile Ermenek tarihinin en yüksek oyu ile seçilmiş belediye başkaniyim.Ermenek te hemen hemen 3 kişiden 2 sinin teveccühü ile seçildik.

Mevlüt bey in iddialarına gelince Elektrik santrali olarak bilinen yerin (maraspoli) anahtarı belediyedir.Su kullanım hakkı da öncelikle

1-İçme suyu

2-Sulama suyu

3-Su artarsa enerji üretimi şeklindedir.Biz belediye ve Ermenek sulama kooperatifi yonetimi ile defalarca DSİ bölge müdürlüğünde, Ozbeyler A.Ş. ile görüşmeler yaparak çözüm aradık.

Mevlüt bey kendisinin de içinde yer aldığı yönetim döneminde 2013 yılında 49 yıllığına maraspolinin suyu Özbeylere verilmiştir. BAŞARI Emin Hami Koçaş 1934 yılında yapılan elektrik santralimizi yeniden

ERMENEK E GERİ KAZANDIRMAKTİR...

- Keleşoğlu camii -Kazanci göbeği arası asfaltlama çalışması 2014 yılında ihale edilmiş bir çalışmadır ve mutlaka sayın bakanın gayretleri ile olmuştur. Paylasimlarimda bakan beye her zaman teşekkür etmişizdir.
Bir dahaki belediye seçimlerine 4 yıl var.Ben sizlere 4 yil Ermenek için neler yapabiliriz sorusuna cevap aramaya mevcut yönetime çözüm ortağı olmaniz davetini pandemi döneminde Engellemelere maruz kaldık, devlet kurumlarından maske alamadık ama vatandaşlarımıza mazeret üretmek yerine oturduk maske urettik kimseyi maskesiz bırakmadık.

Asagida listeledigim 11 projelerimizin tamamı Ermenek te istihdam ve ekonomik sorunlarımıza yönelik olmasına rağmen engellendiğini biliyorum...Bütün bunlara rağmen Ermenekli'nin fidanının cansuyunu ,şehir içine serilen asfalt üzerinden siyaset yapma polemiğine dahil olmayacağım. Asfaltlanmasi gereken 8700 metre daha yolumuz var. Katkısı olan herkese parti gözetmeksizin bütün bilboardlarda teşekkür ederiz. Mevzu bahis olan ERMENEK ise gerisi ayrıntı.....

Bu yazıma verilen cevaplara da yorumlara cevap yazmayacağım.

Memleket sevdasını kongre heveslerine kurban etmemek gerektiğini düşünerek mevlüt bey e yaklaşan ilçe kongresinde başarılar diliyorum...
Selam ve dua ile
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum