KOCA HOCA

KOCA HOCA


BU DİN SENİNDE

07 Kasım 2019 - 10:43

La ilahe illallah Muhammed resuldür diyen herkesindir bu din. Bazı güzel ahlak yoksunu insanlar, dindarlık adına barbarlık yapıyorlar. Karşındakine hemfikirse hem partiliyse hem tarikse benden bizden yoksa din düşmanı dinsiz. Dostlar bu düşünce bizi böler bölünce güçsüzleştirir güçsüz olunca bitirir. Kurana ve tarihi bakın bir ne kadar insanlar ayrılık kibir, temaşa yüzünden helak oldu.

islamda bir kaide vardır, iman amelden değildir diye. İman eden her insan dağlar kadar günahı olsa o dağlardan daha büyük Allahlı vardır. af  mağfiret Allah’ın hangi yaptığın küçük bir amelinden dolayı affedilmiştir. 1,23,5,7,12,20,umre yapanlar ,düğünlerde zina yapmak için götürülen bayana soymak için para döken, saçanlar Rızayı ilahi için bir çocuğa 100 tl te ayakkabı alsan giydirsen soymak yerine ,umrelerinizi saymak yerine çok çok daha rabbimizin hoşuna gider ve cennet senin kulum deyiverir. Yazımın başlığı din seninde koydum ki kimse din benim diyemez.

Kendini bilmeyen rabbini bilmez. Önce kendimize çeki düzen vereceğiz sonra insanlığa öğüt vereceğiz, dikkat! öğüt. Neden öğüt Allah emrediyor öğüt verin diye. Bizim yaptımız gibi, en büyük Müslüman benim diyenler gibi olmayalım kibir ne firavun ne nemrut, ne Karun, ne ebuleheb koydu. Allah bizi öğüt verip öğüt alanlardan eylesin. Cumamız kutlu olsun inşallah esen kalın

KOCA HOCA
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum