HALİT ÖZKAN

HALİT ÖZKAN


KARAMAN İÇİN AT GÖZLÜĞÜ ÇIKARTILMALI

27 Mart 2020 - 09:42

Karaman Belediye Başkanı Savaş kalaycının tarafsız Karaman için çalışmaları halka güven veriyor.
 
Ak Parti İl Başkanı Abidin Çağlayan beyin uğraşları takdire şayan, MHP il ilçe başkanı Mahmut Ünüvar ve Mustafa Gözel beyin köy gezileri mahalle toplantılarıda beğeni topluyor yani Karaman Halkı yalnız olmadığı hissetmeye başladı.
 
Sizler işlerinizden eşlerinizden çocuklarınızdan zaman çalarak bu karaman halkı için amansız bir mücadele veriyor yüksek efor ile çalışıyorsunuz gece gündüz iş, aş sağlık konusunda ihtiyaç sahipleri tarafından yolu kesiliyor iş yerlerine gelip gidenlerden işinize zaman ayıramıyorsunuz bunu biliyoruz ve görüyoruz fakat bu çalışmalarınız bir birlerinizin çalışmalarına köstek olduğunuzdan dolayı karşılık bulmuyor çünkü sizler hizmetlerinizde parti sınırlaması yapıyor taraftarlara öncelik tanıyorsunuz bu mutlaka olmalı lakin etrafınız saran yalakalar papidikler etrafınızda et duvar oluşturup sizleri yanlış yönlendirerek bu haklı mücadelenize leke sürülmesine ve kaos oluşmasına sebep oluyor.İş ehline ve ihtiyaç sahibine değil parti taasubunda bulunan yandaşlarınıza oluyor.
 
Ey eğoları tavan yapmış siyasi parti yöneticileri sizler İşkur değilsiniz iş verende değilsiniz sizler bulunduğunuz il ve ilçenin projelerine imza atacak yetkili kişilersiniz. Eğer İşverenliğe işkurluguna soyunuyorsanız o zaman yapmanız gereken şu olmalı partilerinizde işsizler masası oluşturun onun başına da Allah'dan korkan yanlışdan utanan şahsiyet elbisesi siyasi elbisesinde üste olup ahlak ile bezenen birilerini getirin ve sizlere iş aş için müracaat eden halkımızın; kimlik fotokoplerini, evli, bekar, kaç çocuğu var, becerileri ne, hangi okul mezunu, belgeleri neler, işe sebat edip etmediği ile ilgili bilgi dosyası oluşturun klasörlerde hazır bulundurun, bu imam hatip mezunu şu vakıf elemanı, bu tarikatlı şu imam hatip derneği üyesi, düşüncesinden uzak, kim nerede ehil, nasıl hizmetini yaparken kazandığı parayı helal ettirerek çocuklarını helal lokma ile büyütüp vatana millete yararlı olur düşüncesi ile seçiniz. Seçilen insanlar parti taassubundan arkalarında destek var imajı değil, bu işe ihtiyacım var diyerek evine helal lokma kazanmak için o işe sahip olduğunu bilmeli, Vay bu Akpartili bu MHP'li bu CHPli diye taraf olarak değil halkın hizmetçisi olarak karar verin. İşte o zaman unutulmaz gönüllü hizmetinizin karşılığını inanç düzeyinize göre hem bu dünyada hem ahrette alırsınız ya değilse sizden öncekiler gibi küçülür insanlar nezdinde itibarsızlaşır yok olur kaybolur gidersiniz. Arkasına saklandığınız Allah rızası gerçek olmaz sadece bir slogan olur. Sizler için üzülmem sizler bu işin bilincinde hareket ediyorsunuz fakat yarın çocuklarınızın karşısına mağdurların çocukları çıkıp yüzlerine tükürse küfür etse o zavallı çocuğun psikolojisi ne olur.
 
Sizlerden öncede eğoları tavan yapan bir sürü milletvekili belediye başkanı parti il ilçe başkanları geldi geçti hangisi güzel anılıyor hangisi eski şaşasında hangisinin yanında onu havalara sokan ekibi var kimseler yanlarında yok, herkes arkalarından olmadık laflar söylüyor, birçogu halktan kaçıyor halkın içine giremiyor sizlerde aynı duruma düşmek istemiyorsanız bir birinizle çalışma desteği vereceksiniz Karaman halkı hep burada kalacak olduğunu sizlerinde diğerleri gibi o makamlardan gideceğinizi bilmelisiniz.
 
Karaman halkı Karamandaki görev paylaşımını 2 milletvekilliğini Akpartiye 1 milletvekilliğini CHP'ye ve Belediye Başkanlığını da MHP ye verdi bunu bir düşünün ve lütfen Karaman Halkı gibi demokrat olun. Çalışmalarınızı kösteklemek yerine onaylayın onurlandırın alkışlayın ve bir birinizin çalışma azmini kırmayın makamların bir görev değişimi yapılan hizmet aracı oldugunu unutmayın.
 
Sizlerin üzerine yüklenen misyon işçi memur ataması ile uğraşmak değil Karamana gelecek hizmetlerin parti gözetmedem Ankaradan çözülmesini sağlamak.
 
Ak Parti Karaman Halkını şehirlisi ve köylüsü ile Ak partili gibi görebilse, Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Halkını ve köylüsünü MHP li olarak görebilirse, Cumuriyet Halk Partisi Karaman Halkını ve köylüsünü CHP li olarak görebilirse hizmeti bireysel tutucu olarak değil Karaman halkına ve köylüsüne yapmış olur. İşte o zaman adamın adamı olmak için uğraşanlara değil karaman halkına hizmet gelmiş olur tutuculuk değil haklı davanın halka hak için yansımasını sağlar.
 
Hepinizin Bu ülkenin bir ili olan Karaman için gecenizi gündüzünüze katıyor zamanlarınızı sınırsız kullanıyorsunuz iyi olanlarınız iyi olarak kötü olanlarınız kötü olarak çocuklarınıza ve torunlarınıza anlatılacaksınız tembel suya sabuna dokunmadan görev yapanlarda unutulup gidecek.
 
Ne unutulun nede kötü anılın lütfen çocuklarınız torunlarınız sizi onurla gururla yad etsinler bir biriniz arasındaki amansız ekip çalışmasını bırakın hepiniz bir masa etrafında bir birbirinizi de sevmeseniz Karamana hizmet için oturunuz.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum