ZAFER YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİLER

GÜNDEM 31 Ağustos 2018 19:22
Videoyu Aç ZAFER YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİLER
A
a

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Zafer yürüyüşü düzenlendi.Dün akşam 19.30'da Karaman Lisesi Önünde toplanan Cumhuriyet Halk Partililer ellerinde meşaleler ve marşlar eşliğinde yürüyüş gerçekleştirdiler.
Yoğun katılımın gerçekleştiği Gençlik ve Zafer Yürüyüşü'ne CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, CHP Karaman İl Başkan'ı Kadir Ergin, İlçe Başkanı Onur Irgat, Selüloz İş Sendikası Baş Temsilcisi Mehmet Akgül,  sivil toplum örgütleri ve vatandaşlar katıldı.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları İl Başkan'ı İlyas Karabaş yaptığı konuşmada; Türkiye Cumhuriyeti'nin temellerini sağlamlaştıran zaferimizin 96. yıl dönümünü kutlamak üzere, umut ışığımızı canlı tutmak ve Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bir bütün olduğunu herkese göstermek amacıyla gururla buradayız.
Birinci vazifemizi yerine getirmek ve Cumhuriyetimizi ilelebet yaşatmak için iç ve dış düşmanlara; dimdik, tek bir güç olarak karşı duracağız. Tıpkı yurdumuzu düşman işgalinden kurtarırken asil milletimizin birlik beraberlik içinde olduğu gibi bizler de atalarımızın bizlere emaneti bölünmez Türkiye Cumhuriyet için daima direnişte olup bizden sonraki nesillere emanetimize korumayı öğreteceğiz. Kadınıyla erkeğiyle, yaşlısıyla genciyle kurtarılan bu vatana sahip çıkmak hepimizin görevidir. Birlik ve beraberliğimizin daim olması dileklerimle. Zaferimiz kutlu olsun" diye  konuştu.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi