ŞEHRİMİZDEKİ HİÇBİR SORUNA DUYARSIZ KALMAYACAĞIZ

GÜNDEM 11 Şubat 2019 20:52
Videoyu Aç ŞEHRİMİZDEKİ HİÇBİR SORUNA DUYARSIZ KALMAYACAĞIZ
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı, geçtiğimiz günlerde otomobil tutkunlarıyla bir araya gelmesinin ardından bu kez de motosiklet tutkunlarıyla bir araya geldi.

Motosiklet tutkunlarıyla sohbet edip dertlerini dinleyen, dayanışma ve birlikteliklerine ortak olan Kalaycı, motor sporuyla ilgili problemlerin Belediye Başkanı seçildikten sonra çok daha rahat bir şekilde çözülebileceğini belirtti.
Motosiklet tutkunlarına nazik davetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Adayı Kalaycı yaptığı konuşmada;
 “Sizler burada sadece spor yapmıyorsunuz. Aynı zamanda yol arkadaşlığı, kader arkadaşlığı, takım arkadaşlığı yapıyorsunuz. Ve bunlar çok önemli ve güzel kavramlar.

Bugün bu birlikteliğinize ortak olmaktan dolayı son derece mutluyum. Geçtiğimiz günlerde otomobil tutkunlarıyla bir araya geldiğimizde açıklamış olduğumuz bir projemiz vardı. Hem şehir içerisinde trafik güvenliğini sağlamak hem de otomobil tutkunlarının isteklerini yerine getirebilmek için şehir dışında geniş bir alanda güvenli sürüş teknikleri ve trafik eğitiminin yanı sıra otomobil, motosiklet, drift, go kart, carting sporları için pist, tribün ve sosyal tesisten oluşan bir kompleks yapacağımızı açıklamıştık.

Bu ziyaret vesilesi ile bir kez daha belirtmek istiyorum ki; Karamanımızın ve insanımızın problem ve isteklerine kesinlikle duyarsız kalmayacağız. Çözüm odaklı çalışacağız ve son derece üretken olacağız. İnşallah bu kompleksimizi hizmete açtığımız zaman sizler de güvenle ve huzur içerisinde sporunuzu yapabileceksiniz. Ayrıca çevre yollarında bulunan bariyerlerin motor sporlarıyla uğraşan arkadaşlarımız için ne kadar büyük risk taşıdığını da biliyoruz. İnşallah göreve geldikten sonra bu konuya da hassasiyetle eğileceğiz, gerekli tüm girişimlerde bulunacağız. Amacımız Karamanımızı her yönüyle sorunsuz, güvenli ve huzurlu bir şehir haline getirebilmektir.” Dedi.

Birlikte yenilen yemeğin ardından Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı motosiklet tutkunlarıyla hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
           
 
 

 
1000
icon
Suat kürekçi 11 Şubat 2019 21:32

Derler ya adamın dibisin.////////halk arasında çok söylenir bu söz bir kişi başka birinin olmaz gibi görünen bir işinin olabilmesi için canı gönülden bir el atar yani elini taşın altı na sokar da o iş oluverir ya bu adamın dibisin sözü işte o zaman zirve yapar anlatabildim mi......savaş bey kardeşim insanların elinden tutmaya devam et bu sana misliyle geri dönecektir yolun açık olsun ve bekle gör neticeyi şu anda %58öndesin şımarmak yok tmmm selamlar tüm çalışanlara selamlar seninle yürüyenlere.//////////

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi