Mazbatalarını almaya baba ve oğlu birlikte geldiler

GÜNDEM 9 Nisan 2019 18:32
Videoyu Aç Mazbatalarını almaya baba ve oğlu birlikte geldiler
A
a

Karaman’da MHP’den Belediye Başkanı seçilen Savaş Kalaycı, mahallesinde muhtarlığı 5’nci kez kazanan babasıyla mazbatalarını almak için birlikte adliyeye geldi

Karaman’da Belediye Başkanlığını kazanan MHP'li Savaş Kalaycı'nın babası Ahmet Kalaycı’da yapılan yerel seçimlerde oturduğu mahallesine muhtar seçildi. Muhtar baba ile belediye başkanı oğlu mazbatalarını almak için adliyeye birlikte geldi. Savaş Kalaycı ve babası Ahmet Kalaycı, partililer tarafından adliye girişinde karşılandı. Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ile Babası Ahmet Kalaycı, mazbatalarını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Nur Bilge Cavahir’den aldı.
 

  "7/24 Karaman için çalışacağız"

Mazbata töreninin ardından babası ile birlikte gazetecilerin sorularını cevaplayan Karaman’ın yeni Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, halkın güvenini boşa çıkartmamak için 7/24 çalışacaklarını söyledi. Babasıyla birlikte mazbata almanın çok güzel bir duygu olduğunu belirten Kalaycı, “Karaman her zaman bizim için sevdamız oldu. Babamın muhtarlıkta bu 5’nci dönemidir. Baba oğul olarak memlekete hizmet etmek güzel bir duydu. İnşallah memleketimize hayırlı işler yaparız. Halkımızın güvenini boşa çıkarmayız. Bunun için 7/24 çalışarak gecemizi gündüzümüze katacağız. En kısa sürede Karaman’ımızı marka kent haline getireceğiz” diye konuştu.


 

  "Torpil yapmasa da mahallesini gözetecektir"

Oğluyla birlikte mazbatasını alan Baba Ahmet Kalaycı ise, oğluna belediye başkanlığı görevinde başarılar diledi. Bir gazetecinin 'oğlunuz belediye başkanı oldu, mahallenize torpil bekliyor musunuz?' sorusuna baba Kalaycı, “Torpil olmazda ister istemez mahallesini gözetir” diye konuştu.

Daha sonra Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, tebrikleri kabul etti.


 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi