İYİ PARTİDEN TİCARET ODASINA ZİYARET

GÜNDEM 17 Eylül 2018 15:42
Videoyu Aç İYİ PARTİDEN TİCARET ODASINA ZİYARET
A
a

İyi Parti heyeti Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek, Karaman'ın ekonomik, ticaret ve sanayi alanındaki sorunlarını görüştü.

İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu eşliğinde Mersin Milletvekilleri Behiç Çelik, Zeki Hakan Sıdalı, Antalya Milletvekili Tuba Vural Çokal ve Genel İdare Kurulu üyelerinin de bulunduğu İyi Parti Heyeti Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Gökhan Alkan ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüştü. Karaman ekonomisinin, ticaret ve sanayi alanındaki sorunları ve çözümleri konusunda karşılıklı görüş alış-verişinin yapıldığı ziyarette, gündeme dair konular görüşüldü.
 
Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Alkan, İyi Parti Yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Karaman'ın sorunlarının  çözümü konusunda, Karaman Ticaret ve Sanayi Odası’nın üzerine düşen görevi yapacağını ifade etti. Ticaret ve Sanayi Odalarının önemine değinen İyi Parti Heyeti Karaman’ın sorunlarının çözümü için Ticaret ve Sanayi Odası ile her zaman istişare içerisinde olacaklarını ifade etti.

Ziyaret birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi