İYİ PARTİ HEYETİ KARAMAN'A GELİYOR

SİYASET 15 Eylül 2018 15:23
Videoyu Aç İYİ PARTİ HEYETİ KARAMAN'A GELİYOR
A
a

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu eşliğinde, Mersin Milletvekillerimiz Behiç Çelik, Zeki Hakan Sıdalı, Antalya Milletvekilimiz Tuba Vural Çokal ve Genel İdare Kurulu üyelerinin de bulunduğu 16 kişiden oluşan İYİ Parti heyeti İlimizde bir dizi ziyaretlerde bulunacaklardır.

16 kişilik İYİ Parti heyeti ve Karaman teşkilat mensuplarının katılımı  ile Kale restaurant da kahvaltı yapılacaktır. Kahvaltı programımızda siz değerli basın mensubu arkadaşlarımızın katılımından onur duyarız. Kahvaltı programımızda Yeni İl Başkanımız Z. Bahadır Bayraç beye görev tebliği yapılarak , eski başkanımıza plaket sunumu gerçekleştirilecektir.

Program saat:9.00/10.00 basın mensuplarının dahil olduğu, ve akabinde  saat:10.00/11.00 arasında teşkilat mensupları ile kapalı toplantı şeklinde devam edecektir. Kahvaltı sonrası 3 ayrı gruba halinde İYİ Parti heyeti olarak İlimizde  çalışmalarına başlayacaktır.

Bir grup Ermenek ilçesi ve bölgesinde çalışmalar yapmak üzere uğurlanacak, diğer iki grubun gerçekleştireceği  Sayın Valimizin makamında ziyaret ile başlanarak  şehitlik ziyareti ile birlikte Ticaret ve Sanayi Odası, Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları, Karaman Ziraat Odası, Karaman Şehit Aileleri Derneği, Karaman Muhtarlar Derneği, Karaman Gönül Gözü Derneği, Karaman Atatürkçü Düşünce Derneği ziyaret edilecektir.

Karaman Organize Sanayi Bölgesinde de çalışma yapacak İYİ Parti Heyetimizin çalışmalarını Karaman esnaflarına yapılacak ziyaret ve fikir alışverişleri ile tamamlayacağız. Programa ait saatleri belirleyen bilgi metni ekte sunulmuştur. 

İlgi ve desteklerinizden dolayı şimdiden teşeklür eder saygılar sunarız. denildi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi