Gözyaşları içinde Türkiye'ye dua etti

DÜNYA 18 Ağustos 2018 10:09
Videoyu Aç Gözyaşları içinde Türkiye'ye dua etti
A
a

Türkiye'ye açılan ekonomik savaşın ardından dünyadan destek gelmeye devam ediyor. Mekke'de çekilen görüntülerde, bir Hacı adayı Türkiye’ye dualar edip, ülkemize ekonomik savaş açanlara “kazanamayacaksınız” mesajı verdi. Müslamanlara da çağrıda bulunan Hacı adayı “Türkiye ekonomisine destek olmak için Müslümanlar 100 dolarlık Türk ürünü alsın” çağrısında bulundu. Hacı adayı Türkiye'ye gözyaşları içerisinde dua etti.

 
Mekke'de çekilen görüntülerde, bir Hacı adayı Türkiye’ye dualar edip, ülkemize ekonomik savaş açanlara “kazanamayacaksınız” mesajı verdi.
 
Türkiye ekonomisine destek olmak için tüm Müslümanları 100 dolarlık Türk ürünü almaya çağıran Hacı adayı, kendisiyle konuşan Mustafa Özcan Güneşdoğdu'ya sarılarak "Allah Müslüman alemini bir araya getirdiği için Erdoğan'ın ömrüzü uzatsın. Allah sizleri, tüm Türkiye'yi korusun. Türkiye'yi seviyorum. Allah sizi korusun, güçlendirsin. Türkiye İslam'ın örneğidir. İslam'ı dünyanın her yerinde yüceltti. Türkiye'ye ekonomik ambargo uygulayan gayrimüslimlere lanet olsun. Kazanamayacaklar. Benim bir çağrım var. Her Arap Müslüman Türkiye'nin ekonomisine destek olmak için 100 dolarlık Türk ürünü alsın. Avrupalı hainlere ve işbirlikçilerine lanet olsun" dedi.

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi