ÇİFTÇİYE ZULÜMÜN ZULMÜ

GÜNDEM 20 Temmuz 2018 13:51
Videoyu Aç ÇİFTÇİYE ZULÜMÜN ZULMÜ
A
a

Karaman’da ibrala barajından sulama yapan köylüler sulama yapamadıklarını ifade ederek, DSİ binası önünde protesto yaptılar. Sudurağı ve civar köylerden toplanan vatandaşlar , yetkililerden açıklama bekledi. Fakat kurum içerisinde yetkili kimseyi bulamayan vatandaşlar idari binaya yürüyerek bina içerisine girdiler ve yetkilileri beklemeye başladılar.

Olay yerine Karaman Ziraat odası başkanı Recep Muğlu , CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan ÜNVER , CHP Karaman İl başkanı Kadir Ergin ve parti yöneticileri katılarak vatandaşların yanında olduklarını ve problemin çözümü noktasında çalışmalar yaptıklarını ifade ettiler.

POLİS GELDİ KURUM MÜDÜRÜ ORTADA YOK

Chp Karaman Milletvekili Ünver; Polis geldi kurum müdürü ortada yok diyerek tepki gösterdi. Kurum yetkililerine ulaşmaya çalışan Ünver , Karaman Valisi Fahri MERAL ile telefonda görüşme yaparak konuyu anlattı ve çözüm için biran önce gerektiğini belirtti.
 
ÇİFTÇİYE ZULUMUN ZULMÜ

Karaman Ziraat odası başkanı Recep Muğlu  şuanda bu yapılan çiftçiye zulmün zulmü diyerek tepki gösterdi muğlu sekizinci ayın 30 kadar çiftçiye sulama hakkının verilmesi gerektiğini belirttiğini ve sulama birliği başkanı olarak atanan kişinin elinde bir yetkisinin  olmadığını belirttiğini söyledi.

PARALELİN ÇOCUĞU MU?

Çarpıcı iddialarda bulunan vatandaşlar yöneticiler bizden neden kaçıyor? Telefonlarımıza bile bakmıyorlar. Muhalefet partinin vekili dahi buradayken Ak parti il başkanımız ve vekillerimizde kaçıyor, paralel yapının çocuklarımı yada paralele mi çalışıyorlar diyerek isyan etti.
 
1000
icon
busra 20 Temmuz 2018 18:14

Ciftciyi bitirmeye ugrasiyorlar

0 0 Cevap Yaz
Rukiye 20 Temmuz 2018 14:47

Bunlar yakında bizi de keser

1 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi