AK PARTİ İÇİN KAMP ZAMANI

GÜNDEM 26 Temmuz 2018 17:09
Videoyu Aç AK PARTİ İÇİN KAMP ZAMANI
A
a

Karaman Ak parti Seçim İşleri Başkanları ve Seçim Koordinasyon Merkezi başkanlarının katılacağı 3 günlük kampta gidiyor.

10-11-12 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek kampta, geçmiş dönemin muhasebesi ve yeni döneme ilişkin çalışmaların değerlendirilmesi yapılacak. Seçim İşleri Başkanları ve Seçim Koordinasyon Merkezi başkanlarının katılacağı 3 günlük kampta, tüm seçim bölgelerinin sonuçları bir bir ele alınacak. Hangi bölgelerde oy kaybı yaşandığı, hangi bölgelerde oy oranın arttığının değerlendirmesi yapılırken; oy kaybı yaşanan yerlerde de kaybın nedenleri masaya yatırılacak. Kamp boyunca seçim sürecinde yürütülen kampanyaların ve söylemlerin etkileri de değerlendirilecek. Çalışmaların eksikleri ve hatalar tespit edilecek. Belirlenen eksiklikler ve hatalar rapor hâlinde MYK ve MKYK’ya aktarılacak.
 
2019 yılının Mart ayında gerçekleşecek olan yerel seçime yönelik hazırlıklar da önemli gündem başlıklarından biri olacak. Yerel seçimler kapsamında hangi adımların atılacağı hangi seçim stratejilerinin uygulanacağı, hangi önlemlerin alınması gerektiği toplantılarda konuşulacak. AK Parti’nin 18 Ağustos’ta gerçekleştireceği 6’ncı Büyük Olağan Kongresi sonrasında da yerel seçim için çalışmalar başlayacak.

 
1000
icon
Mustafa Bayır 26 Temmuz 2018 23:04

Bu toplantılara eski il başkanları mv aday adayları şehrin kanaat önderleri davet edilmesi gerekir yoksa kendiniz konuşup kendiniz dinlerseniz bir sonuç çıkmaz.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi