“EHLİNE EMANET” GAZETESİ DAĞITILIYOR

GÜNDEM 26 Mart 2019 11:37
Videoyu Aç “EHLİNE EMANET” GAZETESİ DAĞITILIYOR
A
a

MHP Karaman Belediye Başkan Adayı Savaş Kalaycı, yerel seçimlere sayılı günler kala çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Savaş Kalaycı’nın hedeflerinin, ilkelerinin ve Karaman için hazırlanan projelerin yer aldığı seçim gazetesi “Ehline Emanet” vatandaşlara dağıtılmaya başlandı.

14 sayfa olarak hazırlanan ve 20 bin adet bastırılan gazete hem içerik hem de tasarım olarak göz doldurdu. “Kucaklaşmanın Vakti Geldi” manşeti ile çıkan gazetede Savaş Kalaycı ve ekibi tarafından hazırlanan 100 den fazla projenin yanı sıra Kalaycı’nın vatandaşlara hitaben kaleme aldığı Sesleniş Mektubu ve bir de Senet yer alıyor.

Adaylık sürecinden itibaren çok farklı ve etkili bir seçim çalışmasına imza atarak vatandaşlardan ve Karaman kamuoyundan tam not alan Savaş Kalaycı, bugün dağıtımına başlanan ve büyük beğeni kazanan gazete çalışmasıyla da bu başarıyı perçinlemiş oldu.

Konu ile ilgili bir değerlendirme yapan Kalaycı;

“Değerli hemşehrilerime ulaşabilmek, kendimizi, ekibimizi, Karaman için kurduğumuz hayallerimizi ve hazırladığımız projeleri daha iyi anlatabilmek için bugüne kadar farklı farklı çalışmalar yaptık. Allah hepsinden razı olsun, hemşehrilerimizden de büyük destek gördük.

Bugün bir başka çalışmayla daha halkımızın huzurundayız. Ehline Emanet gazetemizde hem kendimizi, hem ekibimizi, hem de şehrin sorunlarına kesin çözüm olacak projelerimizi anlatmaya çalıştık. Projelerimizi bir sayfaya toplayarak bunu bir Senet haline getirdik. Ve dedik ki; Bu senette yer alan tüm maddeler benim hemşehrilerime verdiğim bir sözdür, bir taahhüttür.

Bu senet metnini hemşehrilerim 5 yıl boyunca saklamasını rica ediyorum. 2 yıl içerisinde bu şehrin nasıl bir değişim ve gelişim yaşadığına Allah’ın izni ile hepimiz tanıklık edeceğiz. Bizim bu şehir için çok çalışmaktan başka bir hedefimiz de yoktur, şehrimizin bundan başka çaresi de yoktur. Çalışacağız, başaracağız. Bütün hemşehrilerime en kalbi selam sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum.” Dedi. 
           

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi