Faruk UFLAZ

Faruk UFLAZ


MEYDAN '' ER '' MEYDANI

05 Haziran 2018 - 14:40

Adaylarımızın hepsi bizim adayımız seçmenimizin hepsi de bizim seçmenimiz. Bunu çok iyi anlamak gerekli, seçim sürecinde kırgınlıklar,küskünlükler bunlar her dönemde olduğu gibi bu dönemde elbet yaşanacak. Fakat şu da var ki Ramazan ayında bir seçim süreci yaşanması herkesi ayrı bir gerginliğe ite biliyor.  Burada menfaat ve çıkar için bir araya gelen topluluklar hemen tepkisini ortaya koyuyor. Ama davası her ne olursa olsun inanmış kişiler ise durmadan yorulmadan mücadelesini devam ettiriyor.
 
Bütün adaylarımız; Burada söz konusu hizmet ise kişi parti ayırt etmeden sadece  hizmet için çalışalım, seçimler kavga aracı olmasın, ve kazanan karamanımız olsun.

Vekilde olsanız belediye başkanı da, seçim bitince herkesin vekili ,herkesin belediye başkanısınız. Sizler seçildikten sonra büyük adam oluyorsunuz bizim size akıl vermemiz aslında pek de yakışmaz . Büyüklük tabiki Makamın büyüklüğü, makamın ağırlığı, biz Türk milleti olarak her yerde makama saygımız sonsuzdur. Şahıslar yanlış da yapsa , makama saygısızlık asla söz konusu olamaz…

Ama ; Dereyi görmeden paçayı sıvayalar var. Suyu görüp milletin omuzlarında dereyi geçmeye çalışanlarda var. Biz bunları ayırt edeceğiz..
Ak parti listesinde İl başkanı Mehmet ER’in ağırlığının olduğu netikle ortadadır. Göreve geldiği ilk günden buyana adeta partiyi revize eden tek il başkanı, tepeden tırnağa ne var ise gerekeni gerektiği gibi yapıyor. Buradan Mehmet ER beyi kutlamak istiyorum. İnşallah diğer siyasi parti il başkanları da gözlüklerini çıkartır ve çevresindeki insanları görür değişim rüzgarını estirir.
Meydan ER meydanı ise bu yarışta kazanan karaman olacaktır. Bu duygu düşünceler ile bütün okuyucularımı Allaha emanet ediyorum.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum