MUSTAFA CEM KAĞNICI BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman İl başkanı Mustafa Cem Kağnıcı Babalar günü nedeni ile bir mesaj yayınladı. Kağnıcı Mesajında; Babalar Günü, Dünya'nın birçok ülkesinde her yıl Haziran ayının üçüncü pazar günü babaların onuruna kutlanan özel bir gün. Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910'da Washington'un Spokane şehrinde kutlandı. Türkiye'de de Haziran ayının üçüncü Pazar günü kutlanmaktadır.

MUSTAFA CEM KAĞNICI BABALAR GÜNÜNÜ KUTLADI
Editör: Karaman Olay
20 Haziran 2020 - 13:22
Reklam

Doğumdan ölüme kadar hayatımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız babalarımız, bizlere yaşamın anlamını ve tüm güzelliklerini öğretirken sadece çocukları için iyi bir gelecek hazırlayabilmek ve aile mutluluğunu sağlayabilmeyi amaçlarlar. Yüreğimizde her an sevgisini tazelediğimiz, varlığından güç aldığımız, bizleri şefkatiyle sarıp kucaklayan babalarımız, annelerimizle birlikte en kutsal varlıklarımızdır.

Aile kurumunun ayakta kalmasında büyük görevler üstlenen ve gösterdiği özveriyle eşine ve çocuklarına ömür boyu desteğini hiçbir zaman esirgemeyen, ailesinin mutluluğunu her şeyin üstünde tutan, eşleriyle birlikte yetiştirdikleri çocuklarıyla toplumumuzun geleceğini şekillendiren tüm babalarımız bizim en değerli hazinelerimizdir.

Bir babanın çocuğuna bırakacağı  en değerli miras doğruluk, dürüstlük, çalışkanlık, adaletli olma ve paylaşma gibi erdemlerdir. Evlatları için hiçbir fedakarlıktan babalarımız, evlatlarının ömür boyu kahramanıdır. Bu anlamlı günde, evlat acısıyla yürekleri dağlanmış şehit babalarımızı unutmak mümkün değildir. Vatanı için can vermiş şehitlerimizin babalarının ellerinden saygıyla öpüyor, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla anıyorum. Ayrıca pandemi süresince bizlerin sağlığı için hayatlarını kaybeden sağlık çalışanı babalarımıza rahmet diliyor, halen görevi başında olan babalarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bizlere örnek olan, geleceğimizi inşa eden tüm babalarımızın babalar gününü kutluyorum. Dedi.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum