MİLLETVEKİLİ İSMAİL ATAKAN ÜNVER, KÖYLERDE SORUNLARA KULAK VERDİ

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, geçtiğimiz günlerde sele maruz kalan Süleymanhacı ve Eğilmez köyleri ile bünyesindeki tarihi dokusuyla yüksek turizm potansiyeli taşıyan Madenşehri köyünü ziyaret edip vatandaşların sorunlarını dinledi.

MİLLETVEKİLİ İSMAİL ATAKAN ÜNVER, KÖYLERDE SORUNLARA KULAK VERDİ
Editör: Karaman Olay
20 Eylül 2021 - 16:28
CHP Karaman Milletvekili Av. İsmail Atakan Ünver, CHP İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı ile birlikte köyleri ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde sele maruz kalan Süleymanhacı ve Eğilmez köylerinde vatandaşlarla bir araya gelen Ünver, gerçekleştirdiği ziyaret hakkında; “Hemşerilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletip köylerin ihtiyaçları, tarımın ve hayvancılığın durumunu değerlendirdik.” açıklamasını yaptı.


Vatandaşların sorunlarını dinleyip, tarımın ve hayvancılığın geldiği durumu değerlendiren Ünver, Karaman’ın ilk Hristiyanlık döneminden bu yana en önemli tarihi kalıntılarına sahip olan Madenşehri köyünü de ziyaret etti. Ünver ziyarete ilişkin yaptığı değerlendirmede: “Madenşehri köyümüzde yıllardır planlanmasına rağmen köyün taşınması işinin bir türlü gerçekleştirilememesi, tarihi eserlerin gün yüzüne çıkarılamaması, köy ve çevresinin bir türlü ülke turizmine kazandırılamamasının önündeki engelleri konuştuk.” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum