KİMSE ATAMIZA HAKARET EDEMEZ

Gerek sosyal medya, gerek telefon ve whatsApp yolu ile şahsıma ulaşan bilgilere ve yerel basına yansıyan bir habere göre; Karaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde güvenlik görevlisi olarak çalışan bir şahsın sosyal medya aracılığı ile Atatürk'e hakaret ettiği bilgisi edinilmiş olup;

KİMSE ATAMIZA HAKARET EDEMEZ
Editör: Karaman Olay
17 Kasım 2020 - 13:23
kamu görevlisi hüviyetiyle devletten maaş alan ve maaş aldığı devletin kurucusuna hakaret eden bu şahıs hakkında Sayın Karaman Valisi ile yaptığım görüşmede, Sayın Valimiz, "İlgililere gereğinin yapılması için talimat verdiklerini" ifade etmişlerdir. Bu kişi hakkında idari ve cezai gereğinin yapılması noktasında konunun takipçisi olacağımı ifade etmek isterim.

Ne Atamızın Ata Yurdu olmakla övündüğümüz Karamanımızda ne de Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde hiç kimsenin Atamıza hakaret etmesine müsaade edilemez ve bu gibilerin kamuda istihdamına göz yumulamaz.
 

Atatürk'ün kime benzediğine gelince: Atatürk, tam da Türk Milletine benziyor. Yani bize benziyor, hem de özbeöz Karamanlıya benziyor. Ne mutlu ki biz de ona benziyoruz!


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum