KILIÇDAROĞLU'NUN GÜNDEMİNDE YİNE KARAMAN VARDI

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu partisinin gurup toplantısında Karaman’da atmışın üzerinde ihracat yapan bir firma yöneticisi ile Bakanlık yetkililerinin arasında geçen diyaloğu gündeme getirdi.

KILIÇDAROĞLU'NUN GÜNDEMİNDE YİNE KARAMAN VARDI
Editör: Karaman Olay
11 Kasım 2020 - 09:59 - Güncelleme: 11 Kasım 2020 - 10:11
Cumhuriyet Halk Partisi Karaman İl Başkanlığından yapılan açıklamada; Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun talimatları ile kobilerimizin sorunlarının tespiti için geçtiğimiz günlerde İstanbul Milletvekilimiz Ali Şeker ve Karaman Milletvekilimiz İsmail Atakan Ünver ile birlikte Karaman örgütleri olarak çalışmamızı tamamlayarak raporumuzu Genel Başkanımıza sunmuştuk. Bugün partimizin grup toplantısında Genel Başkanımız Karaman’da bulunan bir kobimizin yapmış olduğu değerlendirmesini parti grubumuz ve kamuoyu ile paylaştı. Ardından çözüm önerilerimizi sıraladı.

Ana muhalefet partisi olarak Cumhuriyet Halk Partisi ülkemizin sorunlarının tespiti ve çözüm önerileri ile milletimizin hizmetindedir. Karaman il örgütü olarak bizlerde Karamanlı hemşerilerimizin sesi olmaya devam edeceğiz. Saygılarımla. Denildi.

 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum