KARAMAN'DA SÜRAT KARGO YENİ ŞUBESİNİ AÇTI

Son yılar da sektörün parlayan yıldızı olma yolunda hızla ilerleyen Sürat Kargo Karaman’da ikinci şubesini açtı.

KARAMAN'DA SÜRAT KARGO YENİ ŞUBESİNİ AÇTI
Editör: Karaman Olay
17 Ağustos 2021 - 18:25
Mahmudiye mah Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı polis evi karsısı No: 13
16 Ağustos tarihi itibariyle kargo alım ve dağıtım hizmetlerine başladı. Sürat Kargo'yu diğer kargo firmalarından ayıran en önemli özelliği, genç ve dinamik kadrosu ile teknolojiyi çok iyi kullanması olduğunu vurgulayan Sürat Kargo Konya Bölge Müdürü Yalçın AKDENİZ, Hizmet kalitesi olarak en başarılı firmalardan birisiyiz. Karaman’da yaptığımız analizler ve araştırmalar neticesinde vatandaşlarımıza daha iyi hizmet ulaştırmak ve yanlarında olmak amacıyla şubemizi açtık." dedi.

Misyonlarının, kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir hizmet anlayışı çerçevesinde teknolojik gelişmeleri takip ederek, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve her zaman tercih edilen bir şirket olmak olduğunu söyleyen Bölge Müdürü Yalçın AKDENİZ, "Temel ilkemiz, sürat, güvenilirlik, sorumluluk, dürüstlük, çevrecilik ve kardeşliktir.

Uzman kadromuz ve çağımızın teknolojisi ile donatılmış birimlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en süratli ve en güvenilir hizmeti sunmayı kendimize ilke edinerek kargo sektöründe müşterilerimizin ilk tercihi olmak en büyük hedefimizdir." diye konuştu. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum