İYİ PARTİ KARAMAN İL TEŞKİLATI SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

İYİ Parti Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu ve beraberindeki heyet ilk olarak Karaman Arıcılar Birliğini ziyaret ettiler, Başkan Gürsel Yasan'la arıcıların genel sorunları ve Karaman'da ki arıcılık üzerine sohbet gerçekleşti.

İYİ PARTİ KARAMAN İL TEŞKİLATI SAHA ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
Editör: Karaman Olay
12 Ağustos 2021 - 09:24 - Güncelleme: 12 Ağustos 2021 - 09:31
Heyet daha sonra; Karaman İli Damızlık Koyun ve Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Yücel Yaman'ı makamında ziyaret edip, koyun ve keçi sahiplerinin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinlediler. Esnaf ve Sanatkarlar Odasınıda ziyaret eden heyet , Başkan Bayram Uysal ve oda başkanları Osman Kutucu, Alattin Divleli, Şuayip Dik ve Fatih Elitok ile esnaflarımızın sorunları ve çözüm önerileri üzerine görüştüler. Misafirperverliklerinden dolayı tüm başkanlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

Heyet son olarak Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlığını ziyaret ettiler, İl Başkanı Mustafa Cem Kağnıcı, Milletvekili İsmail Atakan Ünver ve parti üyeleriyle birlikte ülke meseleleri üzerine bir sohbet gerçekleştirdiler.

İYİ Parti Karaman İl Başkanı İsmet Hatipoğlu: Esnaflarımızın, çiftçilerimizin işçilerimizin, emeklilerimizin kısacası tüm vatandaşlarımızın içinde bulunduğu derin ve büyük krizin aşılması için özellikle sivil toplum kuruluşlarının görüş ve önerilerinin hükümet tarafından mutlaka dikkate alınması gerekmektedir.

Vatandaşın sorunlarını en iyi bilen, yerinde bunu gören ve ülkemizin her noktasına giden ve gidecek olan aynı zamanda çözüm önerilerini sunan bir Genel Başkanımız var. Bizler de Karaman ilimizde vatandaşlarımızın sorunlarını, sahada dinlemeye ve bu sorunları kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceğiz.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum