DR. RECEP ŞEKER; "30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN"

AK Parti Karaman Milletvekili Dr. Recep ŞEKER, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

DR. RECEP ŞEKER; "30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN"
Editör: Karaman Olay
30 Ağustos 2021 - 10:29
“Aziz Milletimizin ve tüm Karamanlı hemşerilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.

30 Ağustos 1922 tarihinde Aziz Milletimiz tüm imkânsızlıklara ve zor şartlara rağmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde eşsiz bir zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Savaşı ile vatan topraklarımız düşman işgalinden kurtarılmıştır.

Aziz Milletimiz birlik ve beraberlik içinde verdiği bu onurlu mücadelesi ile büyük destanlarından birini daha yazmış ve  kazandığı bu büyük zafer ile hepimizin ortak değeri Cumhuriyet’in temelleri atılmıştır.

30 Ağustos 1922 tarihindeki bu büyük zafer ile Milletimiz bağımsızlık ve hürriyetinden hiçbir zaman ödün vermeyeceğini, şartlar ne olursa olsun vatanını, bağımsızlığını, milli ve manevi değerlerini canı pahasına koruyacağını, varlığına, bağımsızlığına ve manevi değerlerine kastedilmesine asla izin vermeyeceğini tüm dünyaya ilan etmiştir.

Bu duygu ve düşünceler ile başta başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklal mücadelemizin bütün kahramanlarını, Ülkemizin ve Milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi, kahraman gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum. Allah (C.C) hepsinden razı olsun. Ruhları şad olsun.

Aziz Milletimizin, Karamanlı hemşerilerimin ve şanlı ordumuzun tüm mensuplarının, 30 Ağustos Zafer Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum