CHP'DEN AYRANCI VE BAŞYAYLA İLÇELERİNE ZİYARET

Cumhuriyet Halk Partisi Karaman örgütleri olarak milletimizin sorunlarını dinliyor, çözüm önerilerimizi paylaşıp halkımızın sesi olmaya devam ediyoruz. 12.03.2021 Cuma günü Ayrancı ilçemizde ve 13.03.2021 Cumartesi günü Başyayla ilçemizde saha çalışması gerçekleştirdik. İl Başkanımız Mustafa Cem Kağnıcı, il yöneticilerimiz, Ayrancı ve Başyayla ilçe başkanlarımız, yöneticilerimiz, gençlik kolları, ve kadın kolları yöneticilerimiz çalışmalara katıldılar. Başyayla İlçemizde kadın kolları örgütümüzü kurduk.

CHP'DEN AYRANCI VE BAŞYAYLA İLÇELERİNE ZİYARET
Editör: Karaman Olay
14 Mart 2021 - 12:23
Çalışmalar hakkında İl Başkanımız Mustafa Cem Kağnıcı; “Pandemi koşulları sebebiyle büyük zorluklar yaşıyoruz, üstüne ekonomik sorunların çığ gibi milletimizin üzerine gelmesi ülkemizin iyi yönetilmediğini göstermekte.

Haftasonu Ayrancı ve Başyayla ilçelerimizde esnafımızla, halkımızla buluştuk. Onların sorunlarını dinledik. Sorunlar hep aynı ancak çözüm üreten yok maalesef. Çözüm üretecek olan iktidar elbette. Sözde günü kurtarma adına yapılan desteklerin milletimize nefes bile aldırmamıştır.

Ayrancı esnafıda, Başyayla esnafıda dertli pandemi desteklerinden yararlanabilmiş değiller peki bu destekleri esnaf almadıysa kim aldı? Girdi masrafları ağır, üreticinin maliyeti yüksek hergün ana hammadde ürünlerine çeşitli bahaneler ile zamlar gelmekte, üreticinin ürettiği ürün ise para etmiyor karnını doyurabilen şükür ediyor.

Halkımız ise daha dertli alım gücü düşen mileltimiz gramla alışveriş yapar hale gelmiş durumda. 5 ihalecinin vergi borçlarını siliyorsun emekliden, memurdan, işçiden peşin peşin vergisini alıyorsun ve sonrasında bu milleti sefalete terk ediyorsun. Ayrancı ve Başyayla ilçemizde de sorunlar benzer, aynı nitelikte aslında tüm Türkiye de sorunlar aynı şekilde. İktidar artık yönetemiyor, milletin dertlerinin değil kendi koltuğunun derdinde bunu sahada gerek esnafımızla gerek milletimizle gerekse üreticimiz ile yapmış olduğumuz görüşmelerde hissediyoruz.

Herşeye rağmen yarın için umutluyuz. Milletimizde umudunu kaybetmesin Cumhuriyet Halk Partisi kadroları halkımızın bütün sorunlarını çözecek tecrübe ve donanıma sahipler. Cumhuriyet Halk Partisi Karaman örgütleri olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Yarın bugünden daha güzel olacak.“

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum