BABALARIMIZA HAK ETTİKLERİ DEĞERİ VERMELİ SAYGIDA ASLA KUSUR ETMEMELİYİZ

Medya Basın Birliği Karaman İl Başkanı Faruk Oflaz, ailesi için hiçbir fedakârlıktan kaçınmadan toplum içinde sevgi ve saygının kurulmasında en büyük rolü üstlenen babaların; her zaman varlıklarıyla, yaşamımızı zenginleştirmekte ve güzelleştirmekte olduğunu vurguladı.

BABALARIMIZA HAK ETTİKLERİ DEĞERİ VERMELİ SAYGIDA ASLA KUSUR ETMEMELİYİZ
Editör: Karaman Olay
20 Haziran 2021 - 13:37
Başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarının Babalar Günü’nü en derin saygı ve selamlarımla kutluyorum.

“Ailede huzurun ve mutluluğunun devamlılığı yönünde hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan ve ömrünü bizler için vakfeden babalarımız, yüreklerinde taşıdıkları sevgi, şefkat, merhamet ve hoşgörüyü evlatlarından hiçbir zaman esirgemezler. Babalara hak ettikleri değeri vermeli ve onlara karşı saygıda asla kusur etmememiz gerekir. Acılı günlerimizde üzülen,  sevinçlerimizi birlikte paylaşan ve bizleri mutlu gördükçe daha da bahtiyar olan babalarımıza,  bizler için ne kadar değerli olduklarını, hayatımızın her evresinde kendilerine göstermeliyiz. Her türlü fedakârlıkları ve varlığıyla yüreklerimizi ısıtan, mutluluk ve güven kaynağımız olan babalarımızın bu özel gününü tebrik ediyorum.

Başta şehit babaları olmak üzere tüm babalarımızın ve baba adaylarının Babalar Günü’nü en derin saygı ve selamlarımla kutluyorum” dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum