AKKÜLAH GROUP DAHA İYİ HİZMET İÇİN YENİ MERKEZİNDE

Akkülah Group olarak 26 yıldır Atatürk Bulvarı’nda bulunan şirketimizin yeni merkezini, Urgan Mahallesi 3030.Sk. Turkuaz City No: 6/B-A adresine taşımış bulunmaktayız.

AKKÜLAH GROUP DAHA İYİ HİZMET İÇİN YENİ MERKEZİNDE
Editör: Karaman Olay
28 Ağustos 2021 - 19:06
Açılışımızı ve Turkuaz VİP Projemizin Tanıtım Kokteylini; 26 Ağustos 2021 Cumartesi Günü Saat: 14.00’te Karaman Valisi Sayın Mehmet Alpaslan IŞIK, Milletvekillerimiz Sayın Selman Oğuzhan ESER ve Sayın İsmail Atakan ÜNVER, AK PARTİ İl Başkanı Sayın Abidin ÇAĞLAYAN, CHP İl Başkanı Sayın Mustafa Cem KAĞNICI, AK PARTİ İlçe Başkanı Sayın Murat ÖZTÜRK, MHP İlçe Başkanı Mustafa Gözel, Daire müdürlerimiz, Şehrimizin ve sanayimizin iş İnsanları, çözüm ortaklarımız, birbirinden değerli dostlarımız, projelerimizde konut sahibi olan müşterilerimiz ve halkımızın katılımıyla gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Tüm katılım sağlayan misafirlerimize, katılım sağlayamayan ve bizleri gerek bizzat arayarak, gerek çiçek göndererek onore eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz.

Şirket Merkezimizi; size en güzel şekilde hizmet edebilmek için geniş ve ferah alanda modern kurumsal yapı anlayışı ile tasarladık. Projelerimizin gerek yapım aşaması, gerek satış ve teslimat, gerekse satış sonrası hizmetler gibi bir çok alanında profesyonelleşmiş personelimiz; bölümlenmiş departmanlarımızda, geniş ve ferah mekanımızda sizleri bekliyor.

“Sektörde Güvenin Sembolü” anlayışı ile çıktığımız bu yolda Güzide Şehrimiz Karaman için hiç durmadan, yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Yıllardır sürdürmekte olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımızı; Öğrenci Yurtları Projemiz, Halı Saha Projemiz Konut sektöründe attığımız vizyoner ve kararlı adımlarla her zaman bir adım ileriye taşımayı başardık.

Yapmış olduğumuz bir çok projenin yanında; Toplu Konut ve Yaşam Projelerinin başında gelen Turkuaz 1 (Yenişehir), Turkuaz 2 (Gölyeri), Turkuaz 3 (Tower), Turkuaz 4 (Garden), Turkuaz 5 (Yenişehir), Aşiyan Konutları, Mut Caddesi ve Emekseven Projeleri ve Karaman için ilk tatil köyü konseptinde hazırlanan Turkuaz City Projelerimizi tamamlamanın mutluluğunu yaşamaktayız. İnsan mutluluğuna odaklı projelerimiz; yeşile verdiğimiz önem, sosyal yaşam alanları ve bir çok yenilikçi özellikleriyle sizi, ailenizle birlikte mutluluğa, huzurlu yaşama kavuşturuyor. Karaman’da konut sektöründe ilklerin öncüsü olan firmamız; Ultra Lüks Yaşam konseptiyle bezenmiş yepyeni bir projeyle size yeni yaşamın anahtarlarını sunuyor.

Temmuz 2021’de temelleri atılan TURKUAZ VİP, ultra lüks konseptiyle,  yeşillerin içerisinde bol oksijenli bir hayatın yanı sıra Yüzme Havuzu, Çocuk Oyun Parkı, Aletli Jimnastik Parkı, Voleybol ve Basketbol Sahası, Dev Satranç, Mesire ve Barbekü Alanları, Kamelyalar, Açık ve Kapalı otoparkları ve yenilikleriyle size bir konuttan öte bir yaşam alanının kapılarını aralıyor.


Turkuaz Vip Projemizin tanıtım kokteyli 03 Eylül 2021 Cuma gününe kadar devam edecektir. Projemizin maketini yerinde inceleyerek tanıtım kataloglarımızı şirket merkezimizden temin edebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Akkülah Group olarak yeni projelerimizle Karaman halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla.

AKKÜLAH GROUP
Urgan Mahallesi 3030.Sk. Turkuaz City No: 6/B-A  MERKEZ / KARAMAN
Tel: 0338 213 55 80 – 0338 213 47 08  Gsm: 0 533 254 76 76
www.akkulah.com.tr


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum