Ziraat Bankası'ndan faiz indirimi!

Ziraat Bankası ihtiyaç ve konut kredileri faizlerinde indirime gitti. Konut kredisi faizi 120 aya kadar yüzde 1.28 oldu.

Reklam
Ziraat Bankası'ndan faiz indirimi!
01 Mart 2019 - 22:30 - Güncelleme: 01 Mart 2019 - 22:36

Ziraat Bankası'ndan ihtiyaç ve konut kredisi alacaklara müjde. Konut kredisi faizi 120 aya kadar yüzde 1.28'e inerken, ihtiyaç kredisi faizi ise 60 aya kadar yüzde 1.53'e indirildi.

Bankadan kredi indirimleri ile ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: "Ziraat Bankası ülkemize katma değer sağlayan her ekonomik faaliyetin yanında olma anlayışının bir parçası olarak konut sektörüne uzun yıllardır öncü ve etkin finansal çözümler sunmaktadır. Her yıl pazar payını kesintisiz artıran Ziraat Bankası konut kredilerinde sektörün açık ara lider bankası konumuna ulaşmıştır.
 


Ziraat Bankası, müşterilerinin konut kredisi taleplerini; uygun faiz oranları, üstün hizmet kalitesi, hızlı ve kolay değerlendirme süreçleri, her kesime uygun koşullarda sunulan geniş ürün yelpazesi ve gelire uygun özel ödeme planı seçenekleri ile karşılamayı sürdürmektedir.

Ziraat Bankası; bir yandan konut üreticisi firmalarımız ile bireyleri düşünen çözüm önerilerini sürekli geliştirmeye devam ederken, aynı zamanda vatandaşlarımızın mümkün olan en iyi maliyetle konut edinmelerini amaçlamaktadır.

Bu çerçevede Ziraat Bankası; son dönemde ekonomide yaşanan olumlu gelişmeleri ve maliyetlerde görülen iyileşmeyi müşterilerine yansıtmak amacıyla konut kredisi faiz oranlarını 04 Mart 2019 tarihinden itibaren 120 aya kadar tüm vadelerde aylık %1,28’e indirmiştir
 

 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam