YANDAŞIN DEĞİL KARAMAN'IN KARINI TEMİZLEDİLER

Karamanda dün etkili olan kar yağışı nedeni ile Belediye ekipleri sabaha kadar çalışmalarını sürdürdü.

Reklam
YANDAŞIN DEĞİL KARAMAN'IN KARINI TEMİZLEDİLER
04 Ocak 2020 - 10:47

Karaman Belediyesinin Kar ile olan mücadelesi sabahın ilk ışıklarına kadar devam etti. Kentte etkili olan yağış hayatı olumsuz yönde etkilerken, Karaman Belediyesinide alarma geçirdi. Belediye personelleri Ana yollar, tali yollar ve kaldırımlar olmak üzere şehrin ulaşımında yaşanabilecek bütün sıkıntıları çözerek Karamanlı vatandaşların yeniden takdirini kazandı. Sokak hayvanlarını unutmayan Karaman Belediyesi, onlarada mamalar bıraktı.
 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 4 Yorum
 • Fazilet
  6 ay önce
  Helal olsun belediyemize ayrıca sokak hayvanlarına yaptığı güzellikler için çok teşekkürler
 • Ahmet
  6 ay önce
  Allah yardımcın olsun başkanım. Belediye başkanlığı nasıl yapılır öğretiyor SAVAŞ başkan. MAŞALLAH
 • Üzeyir Taşkın
  6 ay önce
  Zembillide oturuyorum gecernSaat 2:30-3:00 sularında önönüne bıçak takılmış kamyonların çok seri bir şekilde kar temizlediklerine şahit oldum. Belki 5_6 defa geçtiler. Sabah baktığımda ise trafik normal akıyordu. Calisanlara Allah güç kuvvet versin inşallah. Belediye yetkililerine, çalışanlarına ve başkanımıza teşekkürler. "Düşüncesini ve isteğini belirten vatandaşa sen ne anlarsın, sanane" diyen bir anlayıştan bu güzel günlere geldik Allaha şükür
 • Durmuş Özsoy
  6 ay önce
  Biz işi ehline yerli ve milli olana verin derken hata yapmadığımızı Karaman halkına ispatlayan SAVAŞ KALAYCI"ya bu halkım adına teşekkür ederim. İnşaallah böyle çalışmaya devam ederse karşısına hiç bir parti aday çıkarmaz. Çıkarsada partimiz aday düşüncesiyle çıkarır.
Reklam