Vali Işık, Karaman'da Kampa Giren Goalball Kadın Milli Takımını Ziyaret Etti

Vali Mehmet Alpaslan Işık, 2021 Tokyo Paralimpik Olimpiyatları öncesinde Karaman’da hazırlık kampına giren Goalball Kadın Milli Takımını ziyaret etti.

Vali Işık, Karaman'da Kampa Giren Goalball Kadın Milli Takımını Ziyaret Etti
Editör: Karaman Olay
18 Ocak 2021 - 16:55
Reklam
2021 Tokyo Paralimpik Oyunlarına hazırlanan ve sezonun ikinci kampı için 11 Ocak’ta Karaman’da kampa giren Goalball Kadın Milli Takımına moral ziyaretinde bulunan Vali Işık’ın ziyaretine Türkiye Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Hasan Sayyıdan ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek’te eşlik etti.
 
Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda antrenörler eşliğinde olimpiyatlara hazırlanan milli takımın çalışmaları hakkında Görme Engelliler Spor Federasyonu Başkanı Hasan Sayyıdan’dan bilgi alan ve ülkemizi temsil eden başarılı sporcuları ayrı ayrı tebrik ederek başarı ve kolaylıklar dileyen Vali Işık, her zaman sporun ve sporcunun yanında olduklarını belirterek, Goalball Kadın Milli Takımını ilimizde ağırlamaktan dolayı yaşadığı mutluluğu ifade etti.
 
Olimpiyat Şampiyonluğu, Avrupa Şampiyonluğu gibi elde ettiği sayısız başarılarla dünyanın en iyi takımı olan Goalball Kadın Milli Takımının oyuncuları ise imkânların iyi olmasından dolayı Karaman’daki kamp çalışmalarının güzel ve verimli geçtiğini ifade ederek kendilerine moral ziyaretinde bulunan Vali Mehmet Alpaslan Işık’a ziyaretlerinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.
 
Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ziyaret, toplu fotoğraf çekiminin ardından düzenlenen gösteri maçı ile sona erdi. 
 
Goalball Kadın Milli Takımının Kazımkarabekir Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirdiği  antrenmanı ziyaret öncesinde Vali Mehmet Alpaslan Işık, Görme Engelliler Federasyonu Başkanı Hasan Sayyıdan ile Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ve beraberindeki milli takım antrenörlerini makamında kabul etti.  

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum