TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ GÜÇLENDİRME VAKFI'NDAN ESNAF ODALARI BİRLİĞİNE MADALYA VE TEŞEKKÜR BELGESİ

Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği olarak Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’na yapmış olduğumuz bağış nedeniyle 14 Temmuz 2020 Salı günü saat: 10.30’da Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Mersin Bölge Temsilcisi Faik Ahmet KARADENİZ, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı Karaman Temsilcisi Yüksel ATİK ile birlikte Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğini ziyaret ederek Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Bayram UYSAL’a madalya ve teşekkür belgesi takdim ettiler.

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNİ GÜÇLENDİRME VAKFI'NDAN ESNAF ODALARI BİRLİĞİNE MADALYA VE TEŞEKKÜR BELGESİ
Editör: Karaman Olay
14 Temmuz 2020 - 12:57 - Güncelleme: 14 Temmuz 2020 - 12:59
Reklam

Ziyaret sırasında Birlik yönetim kurulu üyesi Şuayip DİK ile Genel Sekreter H. İbrahim İNCEKARA’da hazır bulunmuştur. Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Bayram UYSAL “Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı ülkemizin savunmasında, Türk Silahlı Kuvvetlerinin güçlenmesinde büyük rol oynamakta ve katkı sağlamaktadır.

Biz de Esnaf Odaları Birliği olarak gücümüz oranında Vakfa katkı yapmaya çalıştık. Sizlere de ziyaretinizden, Madalya ve Teşekkür Belgesinden dolayı şahsım, yönetim kurulu üyelerim, birliğimize bağlı oda başkanlarım adına teşekkür ederim.”dedi.
 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum