Tente Sektörüne Yön Veren Firma: Prime Tente

Prime Tente, cam sistemleri ve otomatik tente sistemleri alanında hizmet etmek için 2009 yılında kurulmuş taşeron bir firmadır.

Tente Sektörüne Yön Veren Firma: Prime Tente
Editör: Karaman Olay
16 Nisan 2021 - 10:28 - Güncelleme: 16 Nisan 2021 - 10:38
Şimdiye kadar Teras ve balkon gibi üniversite ve Cafelerde de deneyim sağlayan Prime Tente, gölge sistemleri de gerçekleştirmektedir. Özellikle de Cafeler için büyük önem taşıyan pergola tente hizmeti de firma tarafından sağlanıyor.
Pergola ne demek ya da ne anlama geliyor tarzında çok fazla soru bulunuyor. İtalyancadan gelen kelimenin anlamı ise saçak demektir. Pergola tente ile birlikte çatı, yatay ve bükümlü zeminler rahatlıkla kaplanabilir. Böylece yağmurlu havalarda sizi korurken aynı zamanda güneş için de bir gölge işlevi görür.

Prime Tente İle Pergola Tente Yapımı

Pergola nedir ve hangi işlevlere yarar? Özellikle de veranda ya da çatılar için tercih edilen pergola tente, raylı bir sisteme sahiptir. Aynı zamanda da uzaktan kumanda ile rahatlıkla açılarak kapanan bir üründür. Bu sistemi pek çok kişi gölgelik olarak da tercih etmektedir. Son dönemlerde pergola tente kullanımı daha çok sosyal ortamlarda görülmektedir. Cafe ve restoranlarda karşılaşılan bu ürünler oldukça sağlam bir yapıdadır.
Pergola tente kış bahçelerinde de kullanılan bir sistemdir. Bu ürünlere İstanbul, İzmir ve Ankara gibi yerlerde rahatlıkla rastlarız. Özellikle de Cafelerde müşteri memnuniyeti için özellikle pergola sistemi kullanılmaktadır. Böylece yağmurlu ve güneşli havalarda müşterilerin konforu sağlanmış olur.


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum