Reklam

PTT ödemeleri evlerde yapılacak!

Samsun Valiliği duyurdu. PTT ödemeleri yarından itibaren evlerde yapılacak. Vatandaşın PTT'ye gitmesine gerek kalmayacak.

Reklam
PTT ödemeleri evlerde yapılacak!
02 Nisan 2020 - 23:15

Samsun Valiliği tarafından, 'Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı' çerçevesinde yapılan bin TL ödemeleri, 03 Nisan 2020 Cuma saat 10.00’dan itibaren PTT görevlilerince vatandaşların evlerinde dağıtılacak.

YARINDAN İTİBAREN DAĞITILACAK 


Samsun Valiliği'nin şöyle duyuru yaptı: “Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi Destek Programı çerçevesinde 81 il ve 923 ilçemizde PTT aracılığıyla bin TL ödemeleri 01 Nisan 2020 tarihinden itibaren başlamıştır. Ancak birçok ilde olduğu gibi ilimizde de vatandaşların aynı anda müracaatları için PTT şubelerine gitmesi nedeniyle yoğunluk ve bu özel döneme ait yakın temas içinde bekleme görüntüleri oluşturmuştur.
 
Malumlarınız olduğu üzere bu durum bulaşıcılığı hızlı ve yüksek olan korona virüsü salgını ile mücadele kapsamda vatandaşlarımız açısından ciddi risk oluşturmaktadır. Cumhurbaşkanımızın talimatları üzerine İçişleri Bakanlığı, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı (PTT) ile yapılan görüşmeler sonucunda; yapılacak ödemelerin vatandaşlarımıza 03 Nisan 2020 Cuma saat 10.00'dan itibaren PTT dağıtıcıları, bekçiler ve kolluk birimlerimiz vasıtasıyla kendi ikametlerinde yapılması kararlaştırılmıştır”
 
 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam