MASKE DAĞITIMI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Karaman Belediyesi Covid-19 ile mücadele kapsamında İsmetpaşa Caddesi’ndeki esnaflara ve halkın yoğun olarak bulunduğu bölgelerde vatandaşlara maske dağıtımı yaptı.

MASKE DAĞITIMI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR
Editör: Karaman Olay
15 Nisan 2020 - 18:23
Reklam

Vatandaşların sağlığına ve güvenliğine azami derecede önem veren Karaman Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında Karaman esnafına ücretsiz maske dağıtımına devam ediyor. Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın talimatıyla birçok kurum, kuruluş, işletme ve kamuya açık alanda vatandaşlara ücretsiz maske dağıtımı yapan belediye ekipleri, İsmetpaşa Caddesi’ndeki esnaflara ve vatandaşlara da maske dağıttı.

Maske dağıtımlarının devam edeceğini söyleyen Belediye Başkanı Savaş Kalaycı: “Covid-19’la mücadelemiz, ülkemizde ilk vakanın göründüğü andan itibaren devam ediyor. Bu konuda yapılması gereken her şeyi planlı ve programlı bir şekilde gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Pazarlarda, marketlerde, toplu taşıma araçlarında maske takmak zorunlu. İlimizde yaşayan tüm hemşehrilerimizin maske ihtiyacını karşılamak için çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın maskelere kolay ulaşımını sağlamak için ekiplerimizle şehrin dört bir tarafında ücretsiz maske dağıtıyoruz. Bu salgın bertaraf edilene kadar var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
             


 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum