KARAMAN BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE DEV SATRANÇ ŞAMPİYONASI

Türkiye Okul Sporları Satranç Birinciliği Finalleri, 9-13 Haziran tarihleri arasında Karaman Belediyesi Lütfi Elvan Fuar ve Kongre Merkezi'nde yapılacak.

KARAMAN BELEDİYESİ EV SAHİPLİĞİNDE DEV SATRANÇ ŞAMPİYONASI
08 Haziran 2019 - 13:39
Reklam

Türkiye'nin çeşitli şehirlerinden gelecek olan yaklaşık 600 sporcunun yarışacağı finaller, ilimizin tanıtımına ve ekonomisine de büyük katkı sağlayacak.

Pazartesi günü saat 9.30'da yapılacak olan açılış töreni ile başlayacak olan finallere ev sahipliği yapmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirten Belediye Başkanı Savaş Kalaycı: “Hem sporun geliştirilmesi ve teşvik edilmesi, hem de bu tür organizasyonlar vesilesi ile şehrimizin tanıtımının yapılması bizleri mutlu etmektedir. Bu yıl 600 sporcuyu şehrimizde misafir edeceğiz ve inşallah bu sayıyı önümüzdeki yıl yine buna benzer bir organizasyonla 3 bine çıkaracağız. Belediye olarak spora, kültüre ve sanata destek olmaya devam edeceğiz. Katılan tüm sporculara şimdiden başarılar diliyorum” dedi.


 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Suat kürekçi
    11 ay önce
    En güzel tanıtım..en güzel misafirperverlik..KARAMAN ve KARAMANlı istediği şekilde..istedigi yerlere gelecek...Sayın Belediye Başkanı Savaş Kalaycı ve güçlü ekibi bu işi iyi biliyor..kolay gelsin..başarılarının devamını temenni ederiz.....emegi geçenlere tekrar teşekkürler...