İran sınırında PKK'ya ağır darbe

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), “Hudut birliklerimizce İran hudut hattında tespit edilen 4 PKK’lı terörist, kahraman komandolarımız tarafından S’larımızın da destek verdiği başarılı bir operasyon ile etkisiz hale getirildi” dedi.

İran sınırında PKK'ya ağır darbe
Editör: Karaman Olay
08 Haziran 2020 - 23:57
Reklam

Milli Savunma Bakanlığı, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, “Hudut birliklerimizce İran hudut hattında tespit edilen 4 PKK'lı terörist, kahraman komandolarımız tarafından SİHA'larımızın da destek verdiği başarılı bir operasyon ile etkisiz hale getirildi” açıklamasını yaptı.

“Komandolarımız İran hudut hattında teröristlere göz açtırmadı”


MSB, yaptığı paylaşımda, “Hudut bölgelerinde teröristlere ve kaçakçılara göz açtırmayan Mehmetçiklerimiz, başarılı bir operasyona daha imza attı. İran hudut hattında 24 saat esasına göre görev yapan hudut birliklerimizce keşif ve devriye faaliyeti esnasında bir grup terörist tespit edildi. Eylem arayışında oldukları değerlendirilen teröristleri etkisiz hale getirmek için derhal komando birlikleri bölgeye sevk edildi. Kahraman komandolarımız, hudut birliklerimizle koordineli olarak teröristleri yakın takibe alarak SİHA'larımızın da havadan desteği ile temas sağlandı.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum