Reklam

Honor çevrimiçi mağazası Honor Mall'ı açıyor

Honor, yeni çevrimiçi mağazası Honor Mall ın açılış tarihini açıkladı. İnternet mağazası sayesinde müşteriler Honor markalı ürünlere ve servislere direkt ulaşabilecek.

Honor çevrimiçi mağazası Honor Mall'ı açıyor
Editör: Karaman Olay
06 Ocak 2021 - 13:03
Reklam

Honor, bugün yapmış olduğu yeni bir açıklamayla birlikte 12 Ocak Salı günü online mağazalarının açılacağını duyurdu. Şirket, yeni online mağazaya Honor Mall adını vereceklerini belirtti. 

Müşteriler, Honor Mall sayesinde Honor marka cihazlara internet üzerinden erişim sağlayabilecek ve markanın sunmuş olduğu hizmetlerden yine online olarak yararlanabilecek. 

Huawei’nin kardeş markası olan Honor, Digital China ve Shenzen şehir yönetimine satılmıştı. Tek başına bir marka haline gelen şirket, kendi iletişim platformu olan Honor Club adlı uygulamayı, beta sürümüyle birlikte kullanıcılara sunmuştu.  

Honor, şimdi ise müşterilerin, markanın ürünlerine daha kolay ve hızlı bir şekilde erişmesine olanak tanıyacak Honor Mall adlı online mağazalarının 12 Ocak’ta açılacağını duyurdu. Honor, yeni mağazaları hakkında şu ifadeleri kullandı; "2020’de deneyip yanıldığımız çok şey oldu ancak her zaman sevgi ve cesaret dolu olmaya devam ettik. 2021’e yepyeni Honor Mall online mağazamız ile adım atıyoruz."

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum