Gelecek Partisi İl Başkanlığı Saldırıyı Kınadı.

Gelecek Partisi Karaman İl Başkanlığından yapılan açıklamada;

Gelecek Partisi İl Başkanlığı Saldırıyı Kınadı.
Editör: Karaman Olay
15 Ocak 2021 - 17:31
Reklam
Ağabeyimiz, Partimizin Genel Başkan Yardımcısı Sayın Selçuk Özdağ’a evinin önünde gerçekleştirilen bu çirkin saldırı, Türkiye Cumhuriyeti’nin barış ve huzur ortamına da gerçekleştirilmiş bir saldırıdır. Uzun süredir Gelecek Partisi üzerinde kurulmaya çalışılan baskının ve caydırma politikalarının farkındayız.

Hiçbirine imkan vermeyeceğiz. Baş koyduğumuz bu kutlu davada ağabeyimiz ve yol göstericimiz Sn. Özdağ’a saldıranlar, emin adımlarla ilerlemekte olduğumuz Gelecek Türkiye’si yolundan dönmeyeceğimizi bilmelidir. Genel Başkan Yardımcımız ve ağabeyimiz Sn. Özdağ’ın yanındayız. Kendisine gerçekleştirilen bu hain saldırıyı en ağır dille lanetlerken, en kısa sürede sağlığına kavuşarak görevinin başına dönmesini temenni ediyorum.

Mafya devleti anlayışını ülkenin her yerine yaymaya çalışanlar, siyasi isimleri şiddetle yıldırmaya çalışanlar, gereken cevabı politikalarımızla, projelerimizle, demokrasi ve barış anlayışımız ile alacaklardır. Başka farklı düşüncelere saygı göstermeyenler de demokrasi ve barış yolunda yürüttüğümüz politikalarımızla, siyasetin tozlu raflarında yerlerini alacaklardır. Denildi

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum