Reklam

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAK İÇİN BİSMİLLAH DEDİK

AK Parti Karaman Merkez İlçe Başkanı Feyzullah Tunç teşkilatının gündemi ve açıklanan yeni yönetimi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Reklam
GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAK İÇİN BİSMİLLAH DEDİK
15 Kasım 2019 - 11:03

Başkan Tunç yaptığı açıklamada; “Bilindiği üzere geçtiğimiz günlerde Yeni Merkez ilçe yönetimimizi oluşturduk. Yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımız ile birlikte AK Partimizi Karaman Merkez ilçede ve merkeze bağlı köylerimizde en iyi şekilde temsil ederek gece gündüz çalışmak için Bismillah dedik.
 
Partimizin kurulduğu günden bugüne kadar AK Parti çatısı altında Karaman’a hizmet etmiş bütün başkanlar ve yönetim kurulu üyelerinin hepsine gönülden teşekkür ediyorum.
 


Teşkilatımızın hafızası önümüze ışık tutacaktır. Bu yüzden bütün fikirlere ve tecrübelere çok önem veriyoruz. Karaman da bütün mahalle ve köylerde teşkilatlanmamızın eksikliklerini bir an önce tamamlayıp İl Başkanımız, Milletvekillerimiz, İl Genel Meclis Başkanımız, üyelerimizin, Belediye meclis üyelerimizin de desteklerini alarak vatandaşlarımıza hizmet noktasında sorunlarının çözümü için var gücümüzle çalışacağız.
 
Karaman da yaşayan her bir vatandaşın gönlüne girmek en önemli düsturumuz olacaktır. Bizim için asıl olan gönüllere girmektir. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye için 2023, 2054 ve 2071 hedefleri doğrultusunda var gücümüzle çalışacağız.” Dedi.


 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam