BAYRAM UYSAL ZABITALARIMIZIN "ZABITA HAFTASI"NI KUTLADI

Karaman Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yönetim kurulu başkanı Bayram UYSAL, yönetim kurulu üyesi Şuayip DİK ve genel sekreter H. İbrahim İNCEKARA 03.09.2021 Cuma günü saat: 12.00’de Belediye Başkan yardımcısı Mahmut GÜVENTÜRK, Zabıta Müdürlüğünde görevli Zabıtalarımızın “Zabıta Haftası”nı kutlayarak, zabıtalarımıza gül takdim ettiler.

BAYRAM UYSAL ZABITALARIMIZIN "ZABITA HAFTASI"NI KUTLADI
Editör: Karaman Olay
03 Eylül 2021 - 18:36
Birlik başkanı Bayram UYSAL, tüm zabıtalarımızın Zabıta Haftası’nın 195. Yıldönümünü kutladı. Uysal konuşmasında “Zabıta teşkilatının temellerinin atıldığı 1826 yılı esas alınarak her yıl Eylül ayının ilk haftası Zabıta Haftası olarak kutlanmaktadır. Her geçen gün hizmet kalitesini artıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayış ile 7 gün 24 saat çalışan Karaman Belediyesi zabıta teşkilatının vatandaşın ve esnafın sağlıklı, huzur ve güven ortamında yaşamasının güvencesi olduğunu kaydetti.

Zabıta; mesleği ilke, özveri ve dürüstlüğün simgesidir. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir hayat alanı hazırlayan belediye zabıtası, kentsel gelişimimize de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Görevleri gereği belediyenin gören gözü, işiten kulağı olan zabıta teşkilatımız belediye ile esnaf-sanatkar ve vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görmektedir. Bugüne kadar yaptıkları fedakarca çalışmalardan dolayı başta Karaman Belediye başkanımız Savaş KALAYCI, Zabıta teşkilatından sorumlu Belediye başkan yardımcısı Mahmut GÜVENTÜRK ve Karaman Belediye Zabıta Teşkilatımızı ve Ülkemizin dört bir yanında vatandaşların huzur ve sağlığı için görevini özverili bir şekilde sürdüren ilimiz ilçe ve beldelerinde görevli zabıtalar ile ülkemizde görev yapan tüm zabıta teşkilatlarıımızın “Zabıta Haftası”nı kutluyor, tüm zabıta 
kardeşlerime görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.

 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum