BAŞTUĞ SALDIRIYI KINADI

Cuhuriyet Halk Partisi Gençlik kolları Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Baştuğ, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluna yapılan saldırıyı kınadı. Baştuğ Mesajında Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na yapılan saldırı, milletimizin birliğine yapılmıştır.

Reklam
BAŞTUĞ SALDIRIYI KINADI
21 Nisan 2019 - 20:24 - Güncelleme: 21 Nisan 2019 - 20:29
Reklam


Hak, hukuk, adalet mücadelesi veren, birlik ve beraberliğimizin savunucusu, aynı zamanda Devlet adamı duruşu herkese örnek olmalıdır.

Şehit cenazesinde yapılan bu saldırı ile topluma kin, nefret ve nifak tohumları ekenler bu saldırının sebebidir. Bunu yapanları kınıyor ve lanetliyorum. Elbet birgün hesabı sorulacaktır. 

Şunu iyi bilin, bizleri bu şekilde korkutup, yıldıramayacaksınız, her ne olursa olsun, ülkeye barışın, huzurun gelmesini engelleyemeyeceksiniz. Dedi.

#KemalKılıçdaroğluYalnızDeğildir
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Suat kürekçi
  1 yıl önce
  Birrlik..beraberlik. Bizlerin hep özümüzle..özledigimiz şu günlerde sayın kılıçdaroğluna yapılan menfur saldırıyı şid det ile kınıyorum..Sevelim Sevilelim.Dünya Kimseye Kalmaz..yunusemre yerinde çok güzel söylemiş..sanki bu günleri görüp söylemiş..Ama maalesef bazı şom agızlar kendini bii şey sanan dengesizler fırsat kolluyor..Ancak kar deşlik..kucaklaşma..selamlaşmayı özleyen bu aziz millet yapılanları hiç hak etmiyor...Aziz Şehitlerimiz bizim evlatla rımı..kanımız..canımızdır ..Şehitlerimize Allahtan Rahmet..acılı ailelerine sabırlar ve başsağlıgı temenni eder iz..Zaman kavga..şımarıklık..şom agızlılık zamanı degil..Terörün her türlüsünü her kim ve kimler yapıyor..yap tırıyorsa. Allah bin türlü belalarını versin. Yetmişyaşında bir kişi olarak böyle adiliklere lanet ediyorum..tekrar tekrar geçmiş olsun..aziz milletimiz bunuda itidal ve aklı selim ile atlatacak..vatanımızı..milletimizi kesinlikle bölemeyecekler kazdıkları kuyuya ilk önce kendileri düşecektir....
 • B
  1 yıl önce
  Bunun hesabı gun gelecek mutlaka sorulacak.Dimdik ayaktayız.
Reklam