Reklam

ANINDA MÜDAHALE EDİLDİ

Bugün Akşam saatlerinde Karaman Devlet Hastanesinde yaşanan yoğunluk ile ilgili Sosyal Medya Hesabımızdan paylaşım yapmıştık.

Reklam
ANINDA MÜDAHALE EDİLDİ
01 Ocak 2020 - 23:01 - Güncelleme: 01 Ocak 2020 - 23:45

Yapılan  paylaşımın hemen ardından duyarlı bir davranış sergileyen Karaman Ak Parti Milletvekili Recep ŞEKER'in vermiş olduğu talimatları ile ,Karaman Devlet Hastanesi Başhekim Uzm.Dr.Ahmet YILMAZ, ve yardımcıları Karaman Devlet Hastanesinde gerekli incelemeleri yaparak bir poliklinik daha açılmasını sağlamıştır.

Ayrıca bugün Karaman Devlet Hastanesi acilinde yapılan müdahale sayının 2.500 kişiye ulaştığı aldığımız bilgiler arasında. Bu davranışlarından dolayı Karamanolay.com olarak emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz. 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • Hasan
  6 ay önce
  Hizmet güzel olmuş anında müdahale ama bir turlu acil girişte ki sol taraftaki gelen pis kokuya acil bi cozum bulunmali tuvalet ve lavabodan gelen koku hastahanemize yakismiyor temiz ve hijyen olması gerek
 • Abdullah
  6 ay önce
  Asansörlerede önceki hali, sonraki hali yapın lütfen
 • ALİ
  6 ay önce
  hizmet vermek için illaki bir parti tşk. bşk. mı devreye girmesi gerekiyor. Demek ki yapılabiliyormuş ama tşk. bşk.nı rica edecek ve o popüler olacak açtırdılar vallahi hizmet var mı diyecekler pesss hayırlı geceler KARAMAN
Reklam