Reklam

AK PARTİ BİR TEK ONLARLA BAYRAMLAŞMADI

Partilerin salgın önlemleri nedeniyle video konferans yöntemiyle gerçekleşen bayramlaşma programlarında, AK Parti; HDP, DEVA ve Gelecek Partisi ile, MHP ise HDP, İYİ Parti, DEVA ve Gelecek Partisi ile bayramlaşmadı.

Reklam
AK PARTİ BİR TEK ONLARLA BAYRAMLAŞMADI
26 Mayıs 2020 - 15:16

Covid-19 salgını nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı Ramazan Bayramı’nda, partiler arası video konferans ile bayramlaşma gerçekleşti. Bayramlaşmada genel merkezlerin almış olduğu karar doğrultusunda, AK Parti; HDP, DEVA ve Gelecek Partisi ile, MHP ise HDP, İYİ Parti, DEVA ve Gelecek Partisi ile bayramlaşmadı.


 


 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • .
    1 ay önce
    Ak partinin Hdp ile bayramlaşmamasına siyaseten bir mânâ verebilirim ama Deva partisi ve Gelecek Partisi ne böyle manevi atmosferin yüksek olduğu bayram günlerinde kapıyı kapatarak Gelecek ve Deva partisini yok sayarak onların değerinden bir şey eksiltmez ama yıllarca davaları aynı hedefleri aynı rüyaları aynı olan bu iki partinin lideri ve misyonunu yok saymak hafife almak mesafe koymak dışlamak kendimizle çelişmek demektir. Bizdeyken yükseklerde uçurmak bizden değilsen asfalta gömmek bir siyasi çelişki olduğu gibi bir erdemsizliğide işaret etmektedir. Partiler ve kişiler kendi öz güvenlerini kaybederse kendi içindeki aktörleri etkisiz hale getirir güven sorunu oluşturur gövdeye bağlı dalları bir bir ayırır en sonunda yok olmaya mahkûm olur.
Reklam