Ahmet Şafak, hayranlarını mest etti

Uluslararası Karaman Türk Dünyası Şölen'inin üçüncü gününde sahne alan ünlü sanatçı Ahmet Şafak, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Reklam
Ahmet Şafak, hayranlarını mest etti
04 Ağustos 2019 - 12:00

Türk Dünyası Kültür Parkı’nda düzenlenen şölen, Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın konuşmasıyla başladı. Kalaycı, yaptığı konuşmasında, ”Karaman'ımızın ayaklarındaki prangaları kıracağız. Hep birlikte yapacak olduğumuz çalışmalarla birlikte, gerçekleştireceğimiz projelerle bu şehir kabuğunu kıracak” dedi.

Yapılan gösteriler sırasında sahneye açılan dev Türk bayrağı ise konseri izlemeye gelen kalabalık tarafından ayakta alkışlandı. Gecenin sonunda sahneye Ahmet Şafak çıktı. Ünlü sanatçı söylediği birbirinden güzel şarkılarla hayranlarını adeta mest etti.


Konser sırasında Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, Ahmet Şafak’a çiçek ile ay yıldızlı plaket ve Börk şapka hediye etti. Börk şapkayı giyen Şafak, konserine bir süre böyle devam etti. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden konser havi fişek gösterisiyle sona erdi.

Şöleni, Belediye Başkanı Savaş Kalaycı’nın yanı sıra MHP MYK Üyesi Hüseyin Korkmaz, MHP Karaman İl Başkanı Oktay Yılmaz, belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve çok sayıda vatandaş izledi.
 

Reklam

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Reklam