AHİLİK HAFTASI KUTLANDI

Ahilik haftası nedeniyle Ahilik haftası kutlama komitesi tarafından ilin ahisi seçilen 39 yıldır mesleğini icra eden Saatçi Mehmet Sevim ustamız a Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Uysal, Ticaret İl Müdürü Adem Özcan tarafından kaftan giydirilerek teşekkür belgesi, plaket ve çeşitli hediyeler takdim edilmiştir.

AHİLİK HAFTASI KUTLANDI
Editör: Karaman Olay
15 Eylül 2020 - 13:42
Reklam

Yine ilin kalfası seçilen Cihat Göktekin ile ilin Çırağı seçilen Bekir Gülçiçek Esnaf Odaları Birliği Başkanı Bayram Uysal ve Ticaret İl Müdürü Adem Özcan tarafından kagtanları giydirilerek plaket, teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler verilmiştir.

Ayrıca 16 Esnaf ve Sanatkarlar odamızdan O da ahisi seçilen esnaflarımıza Birlik Başkanı Bayram Uysal ile oda başkanları tarafından Ahi kaftanları giydirilerek plaket ve teşekkür belgesi ve çeşitli hediyeler takdim edilmiştir.


Bu yıl 33. sü kutlanan Ahilik haftası covid 19 virüsü nedeniyle sınırlı şekilde mesafe ve hijyen kurallarına uyularak gerçekleştirilmiştir. 33 Ahilik haftası kutlamalarına icaret İl Müdürü Adem Özcan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bayram Uysal esnaf odalarının başkanları genel sekreterler ahiler ve odalarımızın yönetim kurulu üyeleri katılmışlardır.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum