Pırlanta Renkli Küpeler'de %50 NET İNDİRİM!

Pırlanta Renkli Küpeler'de %50 NET İNDİRİM!

Reklam
Pırlanta Renkli Küpeler'de %50 NET İNDİRİM!
Editör: Karaman Olay
30 Temmuz 2019 - 14:13

Pırlanta Renkli Küpeler'de %50 NET İNDİRİM!

Satılmakta olan birçok çeşit pırlanta küpe mevcuttur. Aralarından seçildiği zaman kimisi günlük kullanıma daha uygun olurken kimisi de özel günlerin vazgeçilmezidir. Ancak pırlanta renkli küpeler, daha önce hiç görmediğiniz tarzda ve şekilde sizleri beklemektedir. Pırlanta renkli küpe modellerine bakıldığında kimisi gökyüzü mavisi olurken kimisi bir konser alanı gibi canlı ve heyecan verici. Emel Pırlanta üzerinden kolaylık sahip olabileceğiniz pırlanta küpeler, ortasında muhteşem renkler ve etrafında özenle dizilmiş pırlanta ile sizleri beklemektedir. Orijinallik şüphesi olanlar için de HRD Antwerp Sertifikası yanında tarafınıza teslim edilecektir. 6.45 CT. pırlanta Zultanite küpe2.94 ct. pırlanta Tanzanit küpe1.51 ct. pırlanta Blue Topaz küpe

HRD Antwerp Sertifikası Nedir?

1976 yılında Belçika’nın Antwerp şehrinde kurulan ve bugün hala testlerine devam eden bir firmadır. HRD Antwerp firmasının tek amacı, piyasada bulunan pırlantaların orijinal olup olmadığını test etmektir. Günümüzde birçok sahte pırlanta satışı olduğundan dolayı alacağınız ürünün HRD Sertifikası olup olmadığı oldukça önemlidir. Emel Pırlanta bu konuda içinizi rahatlatacak haberi sizlere veriyor. https://www.emelpirlanta.com/ adresinden yaptığınız tüm alışverişlerde, HRD Sertifikası özel hediye kutusu ile beraber gönderilmektedir. Bu sayede hem içiniz rahat edecek hem de ürünün orijinalliği konusunda şüphe yaşamayacaksınız.

Pırlanta Renkli Küpeler Yarı Fiyatına

Günümüzde ardan pırlanta fiyatlarına karşılık alışveriş yapmak neredeyse imkansız hale geliyor. En küçük karatta bulunan bir küpe bile binlerce lira değerinde olabiliyor. Ancak Emel Pırlantada durumlar hiçte öyle değil. Yaptığınız tüm pırlanta renkli küpe alışverişlerinde kredi kartına taksit ve yüzde 50 indirim sizleri beklemektedir. Dolayısı ile normalde 10 bin TL olan bir pırlanta küpe, size yarı fiyatı olan 5 bin TL’ye denk gelecektir. Ayrıca pırlanta renkli küpe kargoya verildiği zaman yanında özel hediye kutusu ve HRD Sertifikası da gönderilecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum