YHM’DEN DEV AÇILIŞ

GÜNDEM 4 Ağustos 2018 09:58
Videoyu Aç YHM’DEN DEV AÇILIŞ
A
a

Karaman'da Makro Marketleri alarak gücüne güç kattı Karaman'ın yerli markası olan YHM Alışveriş Merkezleri 14'üncü yılında 14'üncü şubesini büyük bir açılışla hizmete açtı.

YHM AÇILIŞ
Karaman'da uygun fiyat ve kalite hizmet anlayışıyla halkımızın herzaman takdirini toplayan ve aynı zamanda da karamanımızın yerli bir marketler zinciri YHM Alışveriş Merkezleri büyük bir açılışa imza attı.
 
Makro marketlerini alarak mağaza zincirine dev bir halka daha ekleyen YHM Alışveriş Merkezleri sahipleri Mustafa, Hacı, Mehmet Binarbaşı kardeşler, kuruluşlarının 14'üncü yılında 14'üncü şubelerini Karaman halkının hizmetine sundu.
 
Açılışa, CHP Karaman Milletvekili İsmail Atakan Ünver, KTSO Başkanı Mustafa Gökhan Alkan, Konya Perakendeciler Federasyonu Başkanı Habib Güngör, YHM Alışveriş Merkezleri sahipleri Mustafa, Hacı, Mehmet Binarbaşı, YHM çalışanları, davetliler ve çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Açılış programına gelen davetlilere ve vatandaşlara yemek ikramında bulunulmasının ardından, Mehteran ve Sahne Kaşık Ekibinin gösterileriyle başladı.
 
Araboğlu Camii İmam Hatibi İskender Kayhan'ın Kur'an-ı Kerim tilaveti okumasının ardından kurdelenin kesilmesiyle mağaza hizmete açıldı.
 
 

 
1000
icon
Halil 4 Ağustos 2018 11:29

Hayret başkan burda yok

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi