Yeniden Refah Partisi Ermenek 1.Olağan Kongresi Yapıldı

GÜNDEM 21 Eylül 2019 17:45
Videoyu Aç Yeniden Refah Partisi Ermenek 1.Olağan Kongresi Yapıldı
A
a

Yeniden Refah Partisi 1. Ermenek olağan kongresi Seki Kafe’de yapıldı.

Yeniden Refah Partisi 1. Ermenek olağan kongresine Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa SARI, Yeniden Refah Partisi Karaman İl Başkanı Bektaş TURA, Yeniden Refah Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Ramazan ŞEN, Yeniden Refah Partisi Başyayla İlçe Başkanı Ahmet DİKİCİ katıldı. Divanın oluşturulması ile başlayan kongre hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

Divan Başkanlığına oy birliğiyle Yeniden Refah Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa SARI, Karaman İl Başkanı Bektaş TURA, Karaman Merkez İlçe Başkanı Ramazan ŞEN seçildi.

Kongrede Konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Karaman Merkez İlçe Başkanı Ramazan ŞEN; Merhum Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızın sözlerinden bir demet sunarak “Onu yeni nesillere tanıtmalıyız” dedi. Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyesi Mustafa SARI ise Milli Görüşe geçmişte olduğu gibi bugün de milletimiz başta olmak üzere dünyanın çok ihtiyacı olduğunu belitti.

Katılımcılara Milli Görüşün misyonunu, yönetimini ve ilkelerini anlattı. Karaman İl Başkanı Bektaş TURA yaptığı konuşmada Ermenek’te sizlerle bir arada olmanın mutluluğunu yaşarken partimiz yeni kurulmasına rağmen milletimizin teveccühünden memnun olduklarını ve yurt genelinde 76 ilde ve 700 den fazla ilçede teşkilatlanmasını bitiren bir partiyiz dedi. Sinevizyon gösterisinin ardından oy kullanımına geçildi.

Seçim sonucunda Yeniden Refah Partisi Ermenek İlçe Başkanlığına Ahmet Armut seçildi. Kongreye katılanlara ikramların ardından kongre programı son buldu. 
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi