TÜRKMEN BEYİ KARAMAN'DA

DÜNYA 21 Temmuz 2019 14:37
Videoyu Aç TÜRKMEN BEYİ KARAMAN'DA
A
a

Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli Teşekkür ziyareti için Karaman’da

TÜRKMEN BEYİ KARAMAN'DA
MHP Genel Başkanı Bahçeli 31 Mart yerel seçimlerinin ardından kazandığı il ve ilçelere teşekkür ziyaretleri düzenledi. MHP Lideri Devlet Bahçeli, 21 Temmuz Pazar günü saat 14.00'de Karaman girişindeki Trafik Şube Müdürlüğü önünde partililer ve vatandaşlar tarafından karşılandı. Ardından saat 14.30'da Bahçeli, Karaman Belediyesi'ni ziyaret ederek, Saat 15.00'de MHP Lideri, Karaman Belediyesi önünde halka hitap etti.

"KARAMAN MHP'Lİ TEŞKİLATLARLA ALTIN ÇAĞINI YAŞAYACAK"
Karaman'da sıra MHP'dedir, görev MHP'dedir. Sorumluluğumuzun görevi neyse yapacağız. Karaman ve Türk milletine aşkla hizmet edeceğiz, yolumuzdan dönmeyeceğiz. Yürüyüşümüzden vazgeçmeyeceğiz. Alemi Türkçe okuma ve yorumlama kararlılığımızdan asla taviz vermeyeceğiz. Karaman MHP'li teşkilatlarla altın çağını yaşayacak.


Devlet Bahçeli konuşmasında, "Karaman anamızın ak sütü olan Türkçe'nin bayraklaştığı vatan köşesidir. Karaman dünyayı Türkçe okuyuşumuzun karar ve kavşak noktasıdır. Dil bir medeniyet, kültürdür. Karaman 31 Mart'ta Türkçe bir duruş göstermiştir. Karaman 31 Mart'ta mazluma ümit, zalime korku salmıştır. Mahalli idareler seçimlerinde belediyelerimizi teşekkür, tebrik, takdir temasıyla planladığımız duraklarda Karaman'da bulunmak heyecan vericidir. Karaman'ı hayal kırıklığına uğratmayacağız. MHP'ye oy veren belediye başkan adaylarımızı destekleyen Karamanlı kardeşlerime teşekkür ediyorum. " sözleriyle konuşmalarına son verdi.
 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi