Türkiye'yi ayağa kaldıran SMS

16 Ağustos 2018 15:36
Videoyu Aç Türkiye'yi ayağa kaldıran SMS
A
a

MERSİN 153 kullanıcı adıyla binlerce kişinin telefonuna gönderilen ve içerisinde 'PKK', 'Kürdistan' ve 'APO' gibi ifadelerin yer aldığı mesaja tepki büyüyor. Yaşanan olayın ardından Mersin Büyükşehir Belediyesi Twitter hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Terör örgütü PKK ve hiç bir zaman gerçekleşemeyecek olan Kürdistan hayalinin yer aldığı mesaj büyük tepki çekti. MERSİN 153 kullanıcı adı ile binlerce kişiye gönderilen mesajın ardından Mersin Büyükşehir Belediyesi Twitter hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

İŞTE O MESAJ...

"Komutan Agit'le başlayan 15 Ağustos diriliş bayramımız kurtuluş ve zafer bayramına dönüşecektir. Bugün Kürdistan'da Agit'leşen milyonlar en büyük intikamın sahibi olacaktır. Kahrolsun faşizm, yaşasın 15 Ağustos ruhu, yaşasın önder APO, yaşasın PKK..." 
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNDEN AÇIKLAMA

Mersin Büyükşehir Belediyesi vatandaşlara gönderilen mesajın ardından Twitter hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: Gece 04.00-04.30 saatleri arasında MERSİN153 kullanıcı adıyla vatandaşlarımıza SMS atarak yasa dışı terör örgütü propagandası yapan grubun ve söz konusu propaganda içerikli SMS’in @mersin_bld ve SMS panelimizle herhangi bir ilgisi yoktur. Kamuoyuna önemle duyurulur. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi