TÜM ŞER GÜÇLER BİRLEŞTİ,SEÇİMİ 6 OY İLE KAYBETTİM

GÜNDEM 13 Nisan 2019 15:24
Videoyu Aç TÜM ŞER GÜÇLER BİRLEŞTİ,SEÇİMİ 6 OY İLE KAYBETTİM
A
a

Karaman’ın Sarıveliler İlçesi eski Belediye Başkanı Hayri Samur, "Bıraktığımız yerden hizmetler çok daha ileriye gider” dedi.

Karaman Polisevinde basın toplantısı düzenleyen Samur, Sarıveliler’de iki dönem belediye başkanlığı yaptığını hatırlatarak, "Üçüncü dönemde Adalet ve Kalkınma Partisi’nin adayı idim. Belediye başkanlığı vakit geçirme yeri değildir. Belediye başkanlığı Sayın Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi hizmet yeridir. Onun için veballi iştir. Başkanlığı doğru yaparsanız dua alırsınız, yanlış yaparsanız beddua alırsınız. Ben iki dönem Sarıveliler’de belediye başkanlığı görevini yürüttüm. Ama ben belediye başkanı idim.


 
Seçim süresinde tüm şer güçler birleşti ve ben 6 oyla seçimi kaybettim. Yaptığım itirazlar reddedildi ve ben vicdanen bu anlamda çok rahatım. Doğduğum Sarıveliler’i çok seviyorum. İlçeme yaptığım hizmetlerden dolayı çok mutluyum. Sarıveliler’e her alanda çok hizmet ettim. Belediyenin yapacağı hizmetleri yaptım, kamunun yapacağı yatırımları da bizzat yakından takip ettim. Bu hizmetleri yaparken, kararlılık çok önemlidir. Onun bunun kuklası olmamak çok önemlidir. İller Bankası’nın dışında bir geliri olmayan ilçede, ben çok sayıda hizmet yaptım. Ben tüm dostlarımla irtibata geçerek bu güzel hizmetlere imza attık.
 
Vatanını en çok seven işini iyi yapandır. Ben de işimi en iyi şekilde yapmaya çalıştım. Biz günü kurtarmak için değil, gelecek yılları kurtarmak için çalıştık. Demokrasiyi özümseyeceğiz, bize de yakışan budur. Seçimin sonucunda mazbatayı alan arkadaşımıza gittim ve görevi teslim ettim. Medenice başarı diledim. İnşallah memleketi çok daha ileri götürürler. Temennim o dur. Ama bunların takipçisi olacağız. Çünkü memleketim ve ülkem çok önemlidir.


 
Bugün Sayın Cumhurbaşkanımıza bakın, gece gündüz demeden bu ülke için çalışıyor. Etrafımızdaki ülkelerin durumu ortadadır. Bu ülkede minarelerden ezan sesi, göklerden bayrağımızın inmemesi için dua edeceğiz. Ben herkesi çok seviyorum, kimseye kırgın ve dargın değilim. Bu kısa ömürde çok çalışmalıyız ve kaliteli yaşamalıyız. Öbür aleme giderken huzurlu gitmeliyiz. İnşallah temenni ederim ki, bıraktığımız yerde, hizmetler çok daha ileriye gider” dedi.

 
1000
icon
Selçuk GÜREL 17 Nisan 2019 09:47

TERBİYESİZ şer dediğin yine senin köylün

0 1 Cevap Yaz
Abdullah YENER 14 Nisan 2019 23:57

Hayrı Başkan Sevenler kadar sevmeyenlerde olacaktir.30 yıldır ilçe dışındayım ilçeye geldiğimizde Yeni değişimlerle karşılaştık yapılan güzel hizmetleri gördük.Yerel yönetimler belediyeler birliği ödülünü üst üste 2 donem kazandiğınızi biliyoruz.Toplumun içinde olan halkla iç içe esnafla olan diyaloglarınizi takip ettik.Başkan tek hatan var.Kani 5 para etmez satılmış bir sürü adamı işe alman ellerinden tutman Resmen ihanete uğradın. Umarım buda size ders olmuştur.Güzel hizmetler yaptınız.Kaybeden sarıveliler olmuştur.Emekleriniz için Teşekürler.

0 0 Cevap Yaz
Yusuf Doğan DİRİCAN 14 Nisan 2019 21:13

Hem kelsin hem fodulsun, ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Ektiğini biçtin. Sen Sarıveliler halkının eline ne koymuşsan onlarda yüzüne sürdüler. Birisi ağzından çıkanı kulağına fısıldasın. Sen Allah (c.c.) adaletini bekle. Ayrıca 1 oy 1 oy dur.

0 0 Cevap Yaz
Firdevs Dirican Aras 14 Nisan 2019 15:55

İlçeme yaptığım hizmetlerden dolayı çok mutluyum. Sarıveliler’e her alanda çok hizmet ettim. Belediyenin yapacağı hizmetleri yaptım, kamunun yapacağı yatırımları da bizzat yakından takip ettim. Bu hizmetleri yaparken, kararlılık çok önemlidir.Diyen ex başkan önce yaptığı yolları ve hizmetleri sıralayabilse daha iyiymiş.Yuvarlak cevaplarla olmaz koskoca hükümet arkasındaydı fakat tam bir falso memlekete,halka ve cumhur ittifakına zarar vermiştir.Birine çamur atmadan önce düşün ve sakın unutma; iIk önce senin eIIerin kirIi. Mizan var dedi derviş ve devam etti, Kul hakkına karınca kanadı kadar dahi dokunma ! Çünkü hak, karıncanın kanadındaki toza bile Zindan eder mizanı sana...!

0 0 Cevap Yaz
Fadime dorum 14 Nisan 2019 14:26

Hayri samur basın toplantısı yapıp göz boyamasın sarıvelılerde hiç bir hizmet yapmamıştır ancak şov yapmıştır uygunsuz kanunsuz işler yapmıştır içişleri bakanlığınca hakkında bir sürü soruşturması vardır kendisine sorun ilçeyi birbirine düşürmüştür halka ikincilik ve kayırmacılık yapmıştır akp ki zamanında kötülemiştir onu akp ye alan yetkili akp nin karamanda kimyasını bozmuştur cumhur başkanımız attan düştü diyerek bağımsız belediye başkanlığı zamanında ata binerek ilçenin içinde ata binerek volta atmıştır at binmenin kılıç kuşatmanın diye dalga geçmiştir bunlar resimlerle sabittir

0 1 Cevap Yaz
Mehmet 13 Nisan 2019 18:12

Şahsen tanımam veya belediyeciliğini bilmem lakin şer güçleri derken Akp kazanırsa vatan millet sakarya kaybederse şer güçleri terörist dış güçler bunun hesabını millet sandıkta kesti.. Şimdi oturun düşünün nerde ne hata yaptık diye domatese kimse vatanını satmadı satan Erdoğan ve Akpdir.. Devletin nerde can damarları var petkim şeker ve kağıt fabrikaları tank fabrikası hepsi satıldı.. Demogoji yapmayın Akp yenildi Erdoğan yenildi kibir gurur yandaş kaymak rantçı mütahit eş dost partili yenildi..Ve inanın Türk milleti olarak bağımsızlığı seven bir millet olarak Turkiyeyi aile şirketine çeviren herkes sandıkta yenilecek ne bir diktatör nede dikta baskıcı rejim kalabilir bu ülkede!!!

0 0 Cevap Yaz
e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi