TSK Güçlendirme Vakfı, Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti

GÜNDEM 5 Mart 2020 10:31
Videoyu Aç TSK Güçlendirme Vakfı, Karaman Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti
A
a

Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı Karaman Temsilcileri Yüksel Atik ve Ömer Nazım Boynukalın başlatılan yardım kampanyası dolayısıyla Karaman Ticaret ve Sanayi Odası'na ziyarette bulundular.

Meclis Başkanı Ahmet Çelik ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Celil Evcen tarafından karşılanan misafirler odamızda ağırlandı.
 
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten Oda Başkanları, ziyarette Türk silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı'nın çok geniş bir vizyonla, çok önemli bir misyon üstlendiğini ifade ederek Vakfın, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin güçlenmesinde büyük katkısı olduğunu söylediler. Vakfın hizmetlerini gördüklerini ve bunlarla da gurur duyduklarını belirterek; "Ülkemizin içinde bulunduğu bugünlerde birlik ve beraberliğimiz için mücadelede Türk Silahlı Kuvvetlerimize her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. Bu yüzden bu yönde atılan adımları önemsiyoruz, destekliyoruz. Türk Silahlı Kuvvetlerimize bu zorlu görevlerinde başarılar diliyor ve dualarımızdan eksik etmediğimizi dile getirmek istiyoruz. Ülkemiz adına, milletimiz adına başlatılan yardım kampanyasına destek veriyor, başarılar diliyoruz" ifadelerine yer verdiler.1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

e-gazete E-GAZETE
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karaman Haber Karamanın Hür sesi