Süleyman Soylu talimat verdi!

GÜNDEM 30 Ağustos 2018 17:39
Videoyu Aç Süleyman Soylu talimat verdi!
A
a

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, bakanlığa bağlı tüm birimlere gönderilen genelge ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresinin, birimlerin girişlerine asılması istedi.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun imzası ile yayımlanan ve bakanlığa bağlı tüm birimlere gönderilen genelge ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın portresinin, birimlerin girişlerine asılması istendi. İçişleri Bakanlığı İller İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu imzasıyla 31 Temmuz'da yayımlanan genelge sonrasında, kaymakamlıklar, valilikler, emniyet müdürlükleri ve karakollarda, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın portresini asma hazırlıkları yaşanıyor.

Soylu'nun yayımladığı genelgede, ''Bakanlığımız merkez birimleri, bağlı kuruluşları, valilikler, kaymakamlıklar, Jandarma Genel Komutanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, Sahil Güvenlik Komutanlığı binaları ve bunlara bağlı karakolların girişlerinde Sayın Cumhurbaşkanımızın ‘www.illeridaresi.gov.tr’ adresinden ulaşılacak fotoğrafının kullanılması hususunda gereğini rica ederim'' ifadelerine yer verildi.
 İşte makamlara asılması istenen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın o fotoğrafı


 
1000
icon
Ademi 30 Ağustos 2018 18:54

Ne tatminsizlik bir türlü anlayamadım. Bugüne kadar hiçbir Cumhurbaşkanı için bu yapılmamış. İsteyen zaten aşıyor, engel olan yok ama resmiyete bağlanması zorakiliktir. Makam insanı yüceltmez, İnsan makamı yüceltir.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi