Sınav Okulları’nın Dev Kadrosu

GÜNDEM 22 Temmuz 2019 12:53
Videoyu Aç Sınav Okulları’nın Dev Kadrosu
A
a

Sınav Okulları Fen ve Anadolu Lisesi Kadrosunu Açıkladı!

SINAV OKULLARI GENEL MÜDÜRÜ: METİN ÖZER

KARAMAN ŞUBESİ KURUCU MÜDÜR: BÜNYAMİN TAŞÇI

MÜDÜR YARDIMCISI: ENİSE TEKEŞ ATALAY

MATEMATİK-GEOMETRİ: HARUN BEDLEK: Deneyimleri; Karaman final, birey sınav, prodem, karaman matematikçi, sınav fen ve Anadolu lisesi(kadrolu)14 yıllık deneyim. Karaman’da ikamet etmektedir.

MATEMATİK- GEOMETRİ: SALİH MOLLAOĞLU: Deneyimleri; Karaman uğur, final, sınav, prodem, matematik kursu, kolej, sınav fen ve Anadolu lisesi (13 yıllık deneyim)Karaman’da ikamet etmektedir.

MATEMATİK-GEOMETRİ: SERHAT BİLGİLİ: Ankara genel merkez(Ders ücretli)

TÜRKÇE-EDEBİYAT: TUBA SÖĞÜT: Deneyimleri; Nevşehir çözüm, altın yıldız koleji, prodem, sınav fen ve Anadolu lisesi(kadrolu)8 yıllık deneyim. Karaman’da ikamet etmektedir.

TÜRKÇE-EDEBİYAT: BÜNYAMİN CEYHUN: Deneyimleri; Karaman fentaş, final, sınav, MEB, sınav fen ve Anadolu lisesi(15 yıllık deneyim)Karaman’da ikamet etmektedir.

KİMYA: ÖZLEM EREN: Deneyimleri; Isparta sınav, Konya arma eğitim kurumları, sınav fen ve Anadolu lisesi(kadrolu)8 yıllık deneyim. Karaman’da ikamet etmektedir.

KİMYA: MURAT BOZ: Deneyimleri; kolej, sınav fen ve Anadolu lisesi;10 yıllık deneyim. Karaman’da ikamet etmektedir.

BİYOLOJİ: ESRA KAYA: Deneyimleri; Kolej, final, sınav fen ve Anadolu lisesi(kadrolu) 8 yıllık deneyim. Karaman’da ikamet etmektedir.

BİYOLOJİ: CELALETTİN ŞİMŞİR: Deneyimleri; Karaman fentaş, uğur, final, Konya pema koleji, sınav fen ve Anadolu lisesi(14yıllık deneyim) Konya’da ikamet etmektedir.

FİZİK: İBRAHİM AYDOĞDU: Deneyimleri; Karaman fentaş, sınav, birey, MEB, sınav fen ve Anadolu lisesi(15 yıllık deneyim)Karaman’da ikamet etmektedir.

FİZİK: NEZAHAT CAN: Deneyimleri; Hatay kavram dersanesi, kolej, ekin kursu, sınav fen ve Anadolu lisesi(kadrolu)8 yıllık deneyim. Karaman’da ikamet etmektedir.

COĞRAFYA: HÜSEYİN YALÇINER: Deneyimleri; Konya eksen, bilgi eğitim kurumları, vizyon, karaman prodem, MEB, sınav fen ve Anadolu lisesi(14yıllık deneyim)Karaman’da ikamet etmektedir.

TARİH: BÜNYAMİN TAŞCİ: Deneyimleri; kolej, prodem, sınav fen ve Anadolu lisesi(kadrolu)15 yıllık deneyim. Karaman’da ikamet etmektedir.

TARİH: SAKİNE SARI UYSAL(Kadrolu)Karaman’da ikamet etmektedir.

İNGİLİZCE: AZİZ TEKE: KMÜ Eğitim fakültesi araştırma görevlisi

REHBERLİK: ALİYE GÖKTEKİN(kadrolu)Karamanda ikamet etmektedir.

ADRES: Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi İBF çaprazı-Özel İdare karşısı

TEL:03382280022-05464960610

İNTERNET SİTESİ: sinavkaraman.com
 
 
 

 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
anket ANKET

sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
Bu haber ilginizi çekebilir! Kapat

Karamanın Hür sesi